تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار PDF Page Delete v3.2 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/20نسخه جدید PDF Page Delete v3.2 اضافه شد.

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت صفحات پی دی اف هستید، بی شک نام شرکت PDFZilla را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه مدیریت صفحات پی دی اف است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه مدیریت صفحات پی دی اف داده است. نرم افزار PDF Page Delete یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت صفحات پی دی اف بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های مدیریت صفحات پی دی اف روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مدیریت صفحات پی دی اف سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت صفحات پی دی اف هستید ،نرم افزار PDF Page Delete یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت صفحات پی دی اف است  که محصول شرکت PDFZilla بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مدیریت صفحات پی دی اف است. کمپانی PDFZilla مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند.  امروزه استفاده از مدیریت صفحات پی دی اف به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت صفحات پی دی اف باعث شده است. ابزارهای مدیریت صفحات پی دی اف با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از مدیریت صفحات پی دی اف نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با مدیریت صفحات پی دی اف را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با مدیریت صفحات پی دی اف سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار PDF Page Delete با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر مدیریت صفحات پی دی اف به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار PDF Page Delete تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار PDF Page Delete می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت صفحات پی دی اف برای خود داشته باشید.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

PDF Page Delete center

ویژگی های نرم افزار PDF Page Delete :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت صفحات پی دی اف– کاربردی در امر مدیریت صفحات پی دی اف-انجام مدیریت صفحات پی دی اف با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار PDF Page Delete  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   PDFZillaنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت صفحات پی دی افنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

PDF Page Delete

PDF Page Delete

PDF Page Delete is a small application enables users to split and delete pages from PDF. The program can fast delete PDF pages you selected and save the result to a new PDF file, or split every PDF page to a single PDF file. In addition, You can also use the program as a PDF splitter. It could split PDF pages by the range you set. For example you could split and save every 5 PDF pages into a new PDF file if you set the split pages as 5.


There are two special options could delete the odd pages or even pages from a PDF file. These two options will make your work much easier. Besides that, the fast speed of processing PDF pages is another feature of PDF Page Delete. The program could handle and remove hundreds of PDF pages within a few seconds. Just download and try it out.


PDF Page Delete Features:
- Remove PDF Pages
- Cut the PDF File
- Delete Odd/Even PDF Pages
- Split PDF Pages to Single PDFs
- Split PDF Pages by a Range (Example: Splitting every 3 pages to a New PDF File)
- Fast Processing

لینک دانلود