تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار PDF Rotator v2.2.0.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/27نسخه جدید PDF Rotator v2.2.0.0 اضافه شد.

علاقه مندان به فایل های PDF به خوبی نرم افزار PDF Rotator را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های چرخش فایل های PDF است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های چرخش فایل های PDF افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون PDFRotator سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه چرخش فایل های PDF دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای چرخش فایل های PDF هستید نرم افزار PDF Rotator یکی دیگر از محصولات PDFRotator  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه چرخش فایل های PDF بر آورده سازید. نرم افزار PDF Rotator با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه چرخش فایل های PDF همراهی خواهد کرد. نرم افزار PDF Rotator تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای چرخش فایل های PDF برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه چرخش فایل های PDF و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

PDF Rotator center

ویژگی های نرم افزار PDF Rotator :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز– چرخش 90 یا 180درجه صفحات پی دی اف– امکان چرخش گروهی صفحات چندین فایل پی دی اف به صورت همزمان– تغییر زاویه و چرخش صفحات به صورت دائمی– امکان چرخاندن رنج خاصی از صفحات– کم حجم و با رابط کاربری آسان-ابزار بسیار قویی چرخش فایل های PDF– کاربردی در امر چرخش فایل های PDF-انجام چرخش فایل های PDF با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-و ….مشخصات نرم افزار PDF Rotator  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   PDFRotatorنوع نرم افزار :  ابزار چرخش فایل های PDFنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

PDF Rotator

PDF Rotator

PDF Rotator is a windows application permanently rotates PDF files 90 or 180 degrees clockwise and counterclockwise simply. With PDF Rotator, users are able to rotate PDF document pages properly, and the program also allows users to rotate pages in a specified page range. Besides, PDF Rotator is able to rotate restricted PDF files, and it supports batch mode so that users are able to rotate PDF documents in bulk.

لینک دانلود