تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار PDF To Excel Converter v4.8.8 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/30نسخه جدید PDF To Excel Converter v4.8.8 اضافه شد.

Converter یک نرم افزاری کاربردی رای تبدیل اسناد PDF به فرمت XLS اکسل می باشد. علاقه مندان به مبدل پی دی اف به اکسل به خوبی نرم افزار PDF To Excel Converter را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مبدل پی دی اف به اکسل است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مبدل پی دی اف به اکسل افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون PDFExcelConverter سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مبدل پی دی اف به اکسل دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مبدل پی دی اف به اکسل هستید نرم افزار PDF To Excel Converter یکی دیگر از محصولات PDFExcelConverter  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مبدل پی دی اف به اکسل بر آورده سازید. نرم افزار PDF To Excel Converter با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مبدل پی دی اف به اکسل همراهی خواهد کرد. نرم افزار PDF To Excel Converter تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مبدل پی دی اف به اکسل برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مبدل پی دی اف به اکسل و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

PDFExcelConverter center

ویژگی های نرم افزار PDF To Excel Converter :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مبدل پی دی اف به اکسل– کاربردی در امر مبدل پی دی اف به اکسل-انجام مبدل پی دی اف به اکسل با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-و ….مشخصات نرم افزار PDF To Excel Converter  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   PDFExcelConverterنوع نرم افزار :  ابزار مبدل پی دی اف به اکسلنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

PDF To Excel Converter

PDF To Excel Converter v4.8.8

PDF To Excel Converter is a windows application to convert PDF document to Excel XLS format fast and easily. With PDF To Excel Converter, users will be able to edit their PDF forms in MS Excel in few clicks. PDF To Excel Converter supports page range selection, which means users can convert selected form pages from a big PDF file, and it will save much more time than converting the whole PDF file.


لینک دانلود