دانلود نرم افزار PDFMate eBook Converter Professional v1.0.4 – win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/27نسخه جدید PDFMate eBook Converter Professional v1.0.4 اضافه شد.

PDFMate eBook Converter، این نرم افزار یک مبدل مبدل قدرتمند و همچنین ابزاری جهت حذف DRM کتاب های الکترونیکی می باشد. این نرم افزار به راحتی DRMها را از کتابچه های Kindle / Adobe / Kobo / Nook حذف می کند و آنها را به فرمت های مختلفی از جمله EPUB، PDF، MOBI، AZW3، TXT، DOC تبدیل می نماید. پشتیبانی این نرم افزار از eBooksها و از دستگاه های خاص – Kindle، Adobe، Kobo، Nook سبب شده تا این نرم افزار بتواند تمامی نیازهای کاربران را در این زمینه پوشش دهد. پشتیبانی از 24 فرمت ورودی مانند Kindle، Adobe، PRC، DOCX و غیره نیز یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار قدرتمند و کاربردی می باشد. همچنین تبدیل کتابهای الکترونیکی به فرمت های EPUB / PDF / MOBI / TXT نیز از ویژگی های مهم این نرم افزار به شمار می رود.

PDFMate.eBook.Converter.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار PDFMate eBook Converter Professional v1.0.4:

تبدیل کتابها به EPUB / PDF / MOBI / TXTپشتیبانی از 24 فرمت ورودی مانند Kindle، Adobe، PRC، DOCX و غیرهپشتیبانی از eBooks از دستگاه های خاص – Kindle، Adobe، Kobo، Nook

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار PDFMate eBook Converter Professional v1.0.4:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : مبدل فایلنوع فایل : EXE

PDFMate eBook Converter Professional v1.0.4 - win

PDFMate eBook Converter Professional is a powerful eBook converter as well as eBook DRM removal tool. It can easily remove DRM from Kindle/ Adobe/ Kobo/ Nook eBooks and convert them to EPUB, PDF, MOBI, AZW3, TXT, DOC.

لینک دانلود