تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار ویرایشگر حرفه ای تصاویر Capture One Pro v12.0.2

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/11/28نسخه جدید Capture One Pro v12.0.2 اضافه شد.

نرم افزار Phase One Capture One PRO یکی از نرم افزارهای بسیار پرطرفدار بوده و برای تمامی کسانی که از تصاویر RAW استفاده می کنند طراحی شده است . بوسیله نرم افزار Phase One Capture One PRO می توانید تمامی تصاویر و عکس های خود را ویرایش کرده و آنها را با بالاترین کیفیت ذخیره کنید. این نرم افزار قدرت تبدیل تصاویر از RAW به JEPG, TIFF-CM YK, TIFF-RGB را دارد. نرم افزار Phase One Capture One PRO دارای ابزارهای کامل برای ویرایش عکس است و به شما کمک می کند تا جلوه ویژه خاصی به تصاویر خود بدهید و می توانید تمامی عکس های ویرایش شده خود را برای دوستانتان به اشتراک قرار دهید . در نسخه 8 نرم افزار Phase One Capture One PRO موتور پردازش به روز شده است و سرعت عملکرد بالا تر رفته است ، این نرم افزار دارای  یک ضبط حرفه ای نیز می باشد .

 

برخی از ویژگی های نرم افزار Phase One Capture One PRO :

– مناسب برای کسانی که از تصاویر RAW استفاده می کنند– ویرایش کردن تصاویر با ابزارهای مختلف– قابلیت ذخیره تصاویر با بالاترین کیفیت– به اشتراک گذاشتن تصاویر– تبدیل تصاویر از RAW به JEPG, TIFF-CM YK, TIFF-RGB– دارای جلوه های ویژه– تعادل رنگ سفید در لایه– ویژگی های جدید کاتالوگ– نظم و ترتیب در تصاویر– محدوده دینامیکی بالا (HDR)– دارای موتور پردازش بهبود یافته 

PhaseOne Capture One Pro

Capture One Pro v12.0.2

Capture One continues to lead the way in RAW file image editing. Expertise from creating customized color profiles for more than 400 cameras, combined with our relentless dedication to creative freedom has brought recognition to Capture One’s workflow, our exceptional color handling, and precision editing tools. We develop our software with the ambition of enabling you to achieve your creative vision through a smooth, efficient workflow; making it the professional’s choice in imaging software.

لینک دانلود