تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Phoenix FD v4.20.00 for 3DS Max 2016-2021

به روز رسانی :

1399/10/13 نسخه Phoenix FD v4.20.00 for 3DS Max 2016-2021 اضافه شد .

Phoenix FD

یک راه حل همه جانبه برای دینامیک مایع است. شبیه سازی آتش، دود، مایعات، امواج اقیانوس، اسپاسم، اسپری، مه و غیره. ساخته شده برای هنرمندان 3D که می خواهند برای ایجاد FX پویا با استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم سریع، تنظیم سریع و کنترل های بصری. پیش نمایش و ارائه تعاملی در viewport. شبیه سازی را در پرواز تنظیم کنید. ایجاد تمام انواع اثرات مایع مبتنی بر فیزیکی با کنترل های سریع و انعطاف پذیر برای رندر، retiming و پالایش شبیه سازی. یکپارچه به یکپارچه به 3ds Max و بهینه سازی شده برای ارائه با V-Ray. سازگار با ابزارهای صنعتی برتر مانند Alembic، Krakatoa، Stoke MX و OpenVDB. اگر شما قبلا یک دونده V-Ray دارید، به ما اطلاع دهید! ما می توانیم به شما در به روز رسانی اطلاعات مجوز به محض این که سفارش خود را از طریق سرور مجوز Chaos Groups پردازش کنید. اگر یک دونده V-Ray ندارید نگران نباشید ما در روز کاری زیر به شما یک دونده پیش برنامه ریزی شده خود ارسال می کنیم! Phoenix FD for 3ds Max یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Phoenix است که در رده نرم افزار های شبیه سازی آتش، دود و مایعات در 3Ds Max قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه شبیه سازی آتش، دود و مایعات در 3Ds Max است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های شبیه سازی آتش، دود و مایعات در 3Ds Max امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Phoenix FD for 3ds Max را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های شبیه سازی آتش، دود و مایعات در 3Ds Max است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Phoenix FD for 3ds Max با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه شبیه سازی آتش، دود و مایعات در 3Ds Max همراهی خواهد کرد. نرم افزار Phoenix FD for 3ds Max تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای شبیه سازی آتش، دود و مایعات در 3Ds Max برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه شبیه سازی آتش، دود و مایعات در 3Ds Max و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

به گفته سایت سازنده این پلاگین می تواند بر روی نسخه های مشابه نرم افزار V-Ray نیز فعال گردد. این امر توسط سایت دانلود فارسی تست نشده است. در صورت تمایل همان راهنمای نصب را بر روی نرم افزار V-Ray نیز می توانید تست نمایید.

ویژگی های نرم افزار Phoenix FD for 3ds Max :

– سادگی کار با نرم افزار

– سازگاری بالا با موتور رندرینگ VRay

– امکان مشاهده پیش نمایش رندر به صورت لحظه ای

– شبیه سازی واقع گرایانه و دقیق

– پشتیبانی از اصلاح کننده های XForm در حالت رندر Volumetric برای سیمولاتور

– گزینه ای برای غیر فعال کردن یا فعال کردن تخلیه مایع از منبع مایع

– امکان خروجی و وردی گرفتن از RGB Color

– گزینه Loop و Direct Frame Index برای Texture Ocean

– امکان ذخیره محاسبه شبیه سازی ذرات برای رندر سریع تر

– ایجاد FX های داینامیک با استفاده از پریست های سریع، تنظیم سریع و کنترل های بصری

-محیط بسیار قویی

-ابزار بسیار قویی شبیه سازی آتش، دود و مایعات در 3Ds Max

– نرم افزار کاربردی شبیه سازی آتش، دود و مایعات در 3Ds Max

-انجام شبیه سازی آتش، دود و مایعات در 3Ds Max با در کمترین زمان

Features of Phoenix FD v4 for 3ds Max

  • All-in one solution for fluid dynamics
  • Create dynamic FX
  • Preview and render interactively
  • Create all types of physically-based fluid effects
  • Integrated seamlessly into 3ds Max
  • Compatible with top industry tools

نام: Phoenix FD
شرکت سازنده: chaosgroup
ورژن: v4.20.00
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Phoenix FD v4.20.00 for 3DS Max 2016-2021

Phoenix FD is an all-in one solution for fluid dynamics. Simulate fire, smoke, liquids, ocean waves, splashes, spray, mist and more. Built for 3D artists who want to create dynamic FX using quick presets, fast setup and intuitive controls. Preview and render interactively in the viewport. Adjust simulations on the fly. Create all types of physically-based fluid effects with fast, flexible controls for rendering, retiming and refining simulations. Integrated seamlessly into 3ds Max and optimized to render with V-Ray. Compatible with top industry tools such as Alembic, Krakatoa, Stoke MX and OpenVDB. If you already own a V-Ray dongle, let us know! We can help you update the license information as soon as your order is processed through Chaos Groups licensing server. If you do not have a V-Ray dongle, don't worry. We will send you your very own preprogrammed dongle the following business day!

لینک دانلود