تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PhonerLite 2.70 – Win

PhonerLite یک برنامه تماس صوتی قوی برای ویندوز است. PhonerLite کامپیوتر شما را قادر می سازد از آن برای استفاده از تلفن اینترنتی (VoIP، Voice over IP) استفاده کند. پیش شرایط یک کارت صدا کامل دوبلکس، یک میکروفون و سخنرانان (به جای یک هدست)، اتصال به اینترنت و یک حساب کاربری از ارائه دهنده پشتیبانی از SIP پروتکل است. PhonerLite از چندین پروفایل SIP پشتیبانی می کند، هر کدام به طور مستقل تنظیم می شوند. PhonerLite از روش های رمزنگاری پیشرفته مانند TLS، SRTP و ZRTP پشتیبانی می کند. استفاده از نرم افزار های مکالمه صوتی با کامپیوتر روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مکالمه صوتی با کامپیوتر سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مکالمه صوتی با کامپیوتر هستید ،نرم افزار PhonerLite یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مکالمه صوتی با کامپیوتر جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مکالمه صوتی با کامپیوتر است. ابزارهای مکالمه صوتی با کامپیوتر با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار PhonerLite با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر مکالمه صوتی با کامپیوتر به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مکالمه صوتی با کامپیوتر برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir PhonerLite center

ویژگی های نرم افزار PhonerLite :– سادگی کار با نرم افزار– پشتیبانی از پروتکل های SIP، UDP، TCP، TLS– امکان مشاهده تاریخچه تماس ها– دارای دفترچه تلفن هوشمند– امکان ارسال پیام کوتاه-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مکالمه صوتی با کامپیوتر– نرم افزار کاربردی مکالمه صوتی با کامپیوتر-انجام مکالمه صوتی با کامپیوتر با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار PhonerLite  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   PhonerLiteنوع نرم افزار :  ابزار مکالمه صوتی با کامپیوترنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

PhonerLite

PhonerLite 2.70

PhonerLite is a clearly arranged application for Windows. PhonerLite enables your PC to use it for Internet telephony (VoIP , Voice over IP ). Pre-conditions are a full-duplex sound card , a microphone and speakers (alternatively a headset), an  Internet connection and an account from a provider supporting the protocol SIP . PhonerLite supports several SIP profiles, each configurable independently. PhonerLite supports state of the art encryption methods like TLS, SRTP and ZRTP.

لینک دانلود