تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Photo Pos Pro Premium v3.3 Build 14 – Win

Photo Pos Pro ویرایشگر عکس ابزار نهایی برای تبدیل عکس های دیجیتال به آثار هنری خیره کننده، ایجاد گرافیک چشمگیر و خلاقیت خود به سطح بعدی است. این نرم افزار با تنظیمات و پیشرفت های قدرتمند، ابزارهای انتخاب پیشرفته، لایه ها، ماسک ها و سبک های لایه ها، اشیاء vectorial، فیلتر ها و جلوه های ویژه، ابزارهای پیشرفته طراحی، برس و قلم های پویا بسته بندی شده اند. این نرم افزار همچنین با فریم های پیش ساخته، کلاژ ها، کارت های کسب و کار، کارت های تبریک و بسیاری از قالب های پیش ساخته که می توانید با آن شروع کنید تا بتوانید سریع و آسان کار کنید، می آید. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های ویرایشگر حرفه ایی تصاویر افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه ویرایشگر حرفه ایی تصاویر دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با ویرایشگر حرفه ایی تصاویر هستید نرم افزار Photo Pos ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ویرایشگر حرفه ایی تصاویر بر آورده سازید. نرم افزار Photo Pos با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه ویرایشگر حرفه ایی تصاویر به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Photo Pos تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Photo Pos می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir App Photo Pos Pro center

ویژگی های نرم افزار Photo Pos :– سادگی کار با نرم افزار– دارای یک رابط کاربری کاملا استاندارد– دارای ابزارهای حرفه ای و قدرتمند– قابلیت ایجاد کولاز عکس– استفاده از براش برای حذف یک شیء ناخواسته از عکس– حذف قرمزی چشم– طراحی و ایجاد کارت تبریک– وارد کردن یک شیء جدید در یک عکس– طراحی آثار هنری فیلم– اضافه کردن واترمارک– آبجکت های وکتور– امکان اعمال افکت های مختلف-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ویرایشگر حرفه ایی تصاویر– نرم افزار کاربردی ویرایشگر حرفه ایی تصاویر-انجام ویرایشگر حرفه ایی تصاویر با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Photo Pos  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Photo Posنوع نرم افزار :  ابزار ویرایشگر حرفه ایی تصاویرنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Photo Pos

Photo Pos Pro Premium v3.3 Build 14

Photo Pos Pro photo editor is the ultimate tool to turn you digital photos into stunning artworks, create eye-catching graphics and take your creativity to next level. The software packed with powerful adjustments and enhancements, advanced selection tools, layers, masks and layers styles, vectorial objects, filters and special effects, advanced drawing tools, brushes and dynamic brushes. The software also comes with pre-made frames, collages, business cards, greeting cards and many more premade templates you can start with in order to make you work fast and easy.

لینک دانلود