تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Photos and Videos on TV HD Ultimate v7.8.2 – win

Photos and Videos on TV HD، عکس ها و فیلم های خود را در این نرم افزار قدرتمند تماشا کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید فیلم ها و عکس های خود را به نمایش های بزرگ تبدیل کنید. این نرم افزار راه حلی برای مشاهده بهترین عکس ها و فیلم های خود را در تلویزیون است. راه حلی کامل برای به اشتراک گذاشتن بهترین فیلم ها و عکس های خود با دوستانتان. با استفاده از این نرم افزار کاربردی شما قادر خواهید بود تا فیلم ها و عکس های خود را با کیفیت بالا مشاهده نموده و از آنها لذت ببرید. همچنین با استفاده از این نرم افزار شما می توانید عکس ها و ویدیو های خود را با بیش از 1000 جلوه های دیدنی و جذاب که در اختیارتان قرار دارد مشاهده نموده و آنها را با کیفیت بالا بر روی CD یا DVD رایت کنید. ترکیب عکس ها و فیلم های خود را با جلوه های ویژه، انتقال، موسیقی و متون متحرک نیز با استفاده از این نرم افزار امکان پذیر می باشد.

Photos.and.Videos.on.TV.HD.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Photos and Videos on TV HD Ultimate v7.8.2:

ویدئوهای DVD خود را سفارشی کنیدفیلم های خود را با کیفیت بالا تماشا کنیدفیلم ها و عکس های خود را با کیفیت بالا رایت نمایید

رابط کاربری ساده ای دارد

و …

مشخصات نرم افزار Photos and Videos on TV HD Ultimate v7.8.2:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : پخش کننده تصویرنوع فایل : EXE

Photos and Videos on TV HD Ultimate v7.8.2 - win

Photos and Videos on TV 7 HD Ultimate - Turn your videos and photos into great shows! This software is THE all-in-one solution for viewing your best photos and videos on TV. The complete solution to share your best projects with friends, comfortably installed on your couch! Bring your photos and videos to life with more than 1,000 spectacular effects and burn them in high definition on CD or DVD. To you the studios !

لینک دانلود