دانلود نرم افزار Picture To Icon v3.x Released 11.2018 – Win

علاقه مندان به تبدیل عکس به آیکن به خوبی نرم افزار Picture To Icon را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های تبدیل عکس به آیکن است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های تبدیل عکس به آیکن افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Picture  سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه تبدیل عکس به آیکن دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای تبدیل عکس به آیکن هستید نرم افزار Picture To Icon یکی دیگر از محصولات Picture   است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه تبدیل عکس به آیکن بر آورده سازید. نرم افزار Picture To Icon با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه تبدیل عکس به آیکن همراهی خواهد کرد. نرم افزار Picture To Icon تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای تبدیل عکس به آیکن برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه تبدیل عکس به آیکن و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Picture To Icon center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Picture To Icon :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی تبدیل عکس به آیکن– نرم افزار کاربردی تبدیل عکس به آیکن-انجام تبدیل عکس به آیکن با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Picture To Icon  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Pictureنوع نرم افزار :  ابزار تبدیل عکس به آیکننوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Picture To Icon converts images or any part on your screen into icons, resizes the icon and extracts icons from libraries. With Picture To Icon you make nice Windows icons of your pictures or digital photos very quick and easy. Picture To Icon can convert JPEG, BMP, CUR, GIF, WMF formats to all sizes of Windows icons. You can capture any part on your screen and convert it to icon or BMP file. You can resize icon form 1 x 1 icon to 240 x 240 icon. All icon size below 240 x 240 are all supported by Picture To Icon.

Picture To Icon

لینک دانلود