تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PictureCode Photo Ninja v1.3.7a – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/11/17نسخه جدید PictureCode Photo Ninja v1.3.7a اضافه شد.

در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های کار با فایل های RAW افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری همچون PictureCode سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه کار با فایل های RAW دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با کار با فایل های RAW هستید نرم افزار PictureCode Photo Ninja یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه کار با فایل های RAW بر آورده سازید. شرکت PictureCode مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند.  امروزه استفاده از کار با فایل های RAW به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه کار با فایل های RAW باعث شده است. ابزارهای کار با فایل های RAW با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار PictureCode Photo Ninja با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه کار با فایل های RAW به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار PictureCode Photo Ninja تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار PictureCode Photo Ninja می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای کار با فایل های RAW برای خود داشته باشید.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

PictureCode Photo Ninja center - Screenshot-www.download.ir

ویژگی های نرم افزار PictureCode Photo Ninja :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی کار با فایل های RAW– کاربردی در امر کار با فایل های RAW-انجام کار با فایل های RAW با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار PictureCode Photo Ninja  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   PictureCodeنوع نرم افزار :  ابزار کار با فایل های RAWنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

PictureCode Photo Ninja

PictureCode Photo Ninja v1.3.7a

Photo Ninja is a professional-grade RAW converter that delivers exceptional detail, outstanding image quality, and a distinctive, natural look. If you think this is "just another RAW converter", you're in for a surprise. Photo Ninja is truly special, with unique capabilities for improving and optimizing your digital images. Click on the items below to learn more about this powerful tool, and read why serious photographers are adopting it into their workflows.


• Adaptive lighting
Photo Ninja's intelligent illumination control can lighten shadows, overcome backlighting, and tame excessive contrast, with a natural, artifact-free result.
• Detail enhancement
Our one-of-a-kind local contrast adjustment makes detail "pop" without halo artifacts. It also works in reverse for a nice smoothing effect.
• Highlight recovery
World-class technology can salvage many overexposed images, with convincing recovery of blown-out highlight regions.
• Noise Ninja® 3.0
The gold standard for noise reduction lives on in Photo Ninja. Noise Ninja 3.0 is our best noise reduction technology yet.
• Color enhancement
Improve skin tones, enhance foliage, deepen the sky, and create your own color "looks" with hue-selective color enhancements.
• Black and white processing
Create monochrome and split-tone images quickly and easily, with flexible control over tonal interpretation.
• Chromatic aberration correction
Automatically analyze and remove complex lateral chromatic aberration prior to demosaicing, with outstanding results.
• Color correction
Balance neutrals in a single click. Achieve consistent color with on-location lighting profiles.
• Distortion correction
Fix keystoning and correct complex lens distortion.
• Advanced demosaicing
For cameras with weak antialiasing filters, Photo Ninja can reduce maze artifacts and moire patterns.
• Point-and-go browser
Navigate through your image collection quickly and easily with Photo Ninja's streamlined, integrated browser.

لینک دانلود