تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Pix4Dmapper Pro v2.0.1 – Win

Pix4Dmapper نرم افزار پیشرو فتوگرامتری برای نقشه برداری حرفه ای هواپیماهای بدون سرنشین است. ضبط تصاویر RGB، حرارتی و چند بعدی با هر دوربین. اگر از یک هواپیمای بدون سرنشین استفاده می کنید، پرواز و انتقال تصویر را با برنامه رایگان Pix4Dcapture رایگان انجام دهید. این تصاویر خود را به مدل های مکانی و نقشه های دیجیتال تبدیل می کند. یکپارچه پروژه های خود را با استفاده از ابر یا پلت فرم پردازش فتوگرامتری پردازش کنید. ارزیابی و بهبود کیفیت پروژه شما. گزارش کیفیت، پیش نمایش نتایج تولید شده، جزئیات کالیبراسیون و بسیاری از شاخص های کیفیت پروژه را ارائه می دهد. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های  تصویرسنجی برای نقشه‌سازی هوایی پیشرفته افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Pix4Dmapper سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه  تصویرسنجی برای نقشه‌سازی هوایی پیشرفته دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای  تصویرسنجی برای نقشه‌سازی هوایی پیشرفته هستید نرم افزار Pix4Dmapper یکی دیگر از محصولات Pix4Dmapper  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  تصویرسنجی برای نقشه‌سازی هوایی پیشرفته بر آورده سازید. نرم افزار Pix4Dmapper با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  تصویرسنجی برای نقشه‌سازی هوایی پیشرفته همراهی خواهد کرد. نرم افزار Pix4Dmapper تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  تصویرسنجی برای نقشه‌سازی هوایی پیشرفته برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  تصویرسنجی برای نقشه‌سازی هوایی پیشرفته و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir Pix4Dmapper Pro center

ویژگی های نرم افزار Pix4Dmapper :– سادگی کار با نرم افزار– پشتیبانی از تصاویر 360 درجه و Fisheye– کنترل کامل جریان‌کاری پروژه از تصویربرداری تا نقشه‌سازی– ساخت تصاویر تمام رنگی نقطه ابری (Point Cloud)– ساخت تصاویر موزاییکی (Orthomosaic)– ساخت مدل‌های دیجیتالی از سطح (DSM)– ساخت مش‌های سه‌بعدی دارای بافت (Textured)– ساخت نقشه‌های Index (به اصطلاح GeoTiff)-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  تصویرسنجی برای نقشه‌سازی هوایی پیشرفته– نرم افزار کاربردی  تصویرسنجی برای نقشه‌سازی هوایی پیشرفته-انجام  تصویرسنجی برای نقشه‌سازی هوایی پیشرفته با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Pix4Dmapper  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Pix4Dmapperنوع نرم افزار :  ابزار  تصویرسنجی برای نقشه‌سازی هوایی پیشرفتهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Pix4Dmapper Pro v2.0.1

Pix4Dmapper is the leading photogrammetry software for professional drone mapping. Capture RGB, thermal or multispectral images with any camera. If you are using a drone, automate flight and image-data transfer with the free Pix4Dcapture mobile app. It transforms your images into digital spatial models and maps. Seamlessly process your projects using the cloud or the desktop photogrammetry platform. Assess and improve the quality of your project. The quality report gives a preview of the generated results, calibration details, and many more project quality indicators.

لینک دانلود