دانلود نرم افزار Pixelmator Pro v1.5.5 – Mac

به روز رسانی :

1398/11/30نسخه v1.5.5 اضافه شد.

Pixelmator یک ابزار ویرایشگر تصویر فوق العاده قدرتمند است که به طور انحصاری برای Mac طراحی شده است و بسیار زیبا و آسان برای استفاده می باشد.با امکانات، ویژگی ها و ابزار های ویرایشی که این نرم افزار در اختیار شما می گذارد به شما کمک می کند تا بهترین عکس ها را برای خودتان طراحی کنید و از دیدن آن ها لذت ببرید و عکسهایی که ویرایش میکنید را ببینید و متوجه فوق العاده بودن این نرم افزار شوید . تصاویر خود را با خلاقیت زیاد خود و امکانات این نرم افزار ایجاد کنید. با نرم افزار Pixelmator Pro، بهترین عکس ها، ترکیبات باشکوه نقاشی و اثرات خیره کننده ایجاد کنید و آن ها را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

امکانات نرم افزار Pixelmator:-یک ابزار ویرایشگر تصویر فوق العاده قدرتمند برای Mac. -پشتیبانی از امکانات و ویژگی های ویرایش تصویر. -امکان ایجاد بهترین عکس ها، ترکیبات باشکوه نقاشی و اثرات خیره کننده. -امکان اشتراک تصاویر خود در شبکه های اجتماعی.
نام: Pixelmator
شرکت سازنده: pixelmator
ورژن: v1.5.5

Pixelmator Pro v1.5.5 - Mac

Pixelmator Pro is an incredibly powerful, beautiful, and easy to use image editor designed exclusively for Mac. With a wide range of professional-grade, nondestructive image editing tools, Pixelmator Pro lets you bring out the best in your photos, create gorgeous compositions and designs, draw, paint, apply stunning effects, design beautiful text, and edit images in just about any way you can imagine.

لینک دانلود