تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PixPlant v3.0.15 x64 – Win

PixPlant یک برنامه طراحی بافتی با بهترین ابزار است که به سرعت عکس را به بافت های تکراری بدون درز و نقشه های سه بعدی تبدیل می کند. PixPlant شامل یک موتور بافت هوشمند و ویراستاران نقشه 3D می باشد: زمان زیادی را با PixPlant ذخیره می کند. موتور جستجوی هوشمند PixPlant یک بافت بدون درز با کیفیت از یک عکس را با چند کلیک ایجاد می کند. این همچنین کاشی کاری بدون درز بافت چندگانه را می دهد. بر اساس عکس، PixPlant به شما می دهد انتخاب نامحدودی از مواد واقع بینانه برای پروژه های خود را: انتخاب یک عکس جالب و اجرای PixPlant برای یک بافت بی نظیر بزرگ است. PixPlant شامل ابزارهای پیشرفته برای استخراج نقشه های 3D از عکس های ساده و یا از بافت های کاشی های بدون درز است که می توانید از آنها تولید کنید. Extract Normal، Displacement، Diffuse، Spectral and Ambient Occlusion maps – تمام این نقشه های سه بعدی می توانند با ابزارهای ویرایش ویرایش شده به خوبی تنظیم شوند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی هستید، بی شک نام شرکت PixPlant را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی داده است. نرم افزار PixPlant یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار PixPlant یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی است  که محصول شرکت PixPlant بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی است. نرم افزار PixPlant با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار PixPlant تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار PixPlant می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

App PixPlant center

ویژگی های نرم افزار PixPlant :– سادگی کار با نرم افزار– ساخت و تولید سریع بافت های یکپارچه از تصاویر با کمک ابزاری هوشمند مثل Seed Wizard– پیش نمایش سه بعدی با رندرینگ جابجایی و انطباقی– نقشه هایی با قابلیت ویرایش کامل به صورت پیکسلی یا تمام سطح با ابزارهای ایجاد سایه– امکان اجرا به صورت مستقل و یا در قالب پلاگین برای فتوشاپ-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی– نرم افزار کاربردی ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی-انجام ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار PixPlant  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   PixPlantنوع نرم افزار :  ابزار ساخت تکسچر و نقشه های سه بعدینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

PixPlant

PixPlant v3.0.15 x64

PixPlant is a smart texturing app with the best tools to quickly transform a photo into seamless repeating textures and 3D maps. PixPlant includes a smart texturing engine and 3D map editors: save a lot of texturing time with PixPlant. PixPlant's smart texturing engine creates quality seamless textures from a photo in a few clicks. It also does synchronized seamless tiling of multiple textures. Based on photos, PixPlant gives you unlimited choice of realistic materials for your projects: pick an interesting photo and run PixPlant for a great seamless texture. PixPlant includes advanced tools to extract 3D maps from plain photos or from the seamless tiling textures that you can generate from them. Extract Normal, Displacement, Diffuse, Specular and Ambient Occlusion maps - all these 3D maps can then be fine-tuned with the included editing tools.

لینک دانلود