تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Pixyz Review v2019.2.0.57 – Win

PiXYZ Review اجازه می دهد تا شما به راحتی طیف گسترده ای از مدل های CAD را از راه حل های صنعت پیشرو (Catia، NX، Solidworks، Alias …) وارد کنید، به آسانی دستکاری مجموعه های بزرگ و پیچیده. با استفاده از PiXYZ Review، با استفاده از ابزار دستکاری و تجسم (برش هواپیما، اندازه گیری، انفجار، PMI، عکس های فوری …) برای استفاده از دسکتاپ با مدل CAD خود ارتباط برقرار کنید. ابزارهای مدیریت طراحی های CAD امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت طراحی های CAD افزوده می شود. نرم افزار PiXYZ Review تمامی نیازهای شما را در امر مدیریت طراحی های CAD برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار PiXYZ Review می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت طراحی های CAD برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه مدیریت طراحی های CAD کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار PiXYZ Review را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار PiXYZ Review :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت طراحی های CAD– نرم افزار کاربردی مدیریت طراحی های CAD-انجام مدیریت طراحی های CAD با در کمترین زمان
نام: Pixyz Review
شرکت سازنده: pixyz-software
ورژن: v2019.2.0.57
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

PiXYZ Review v208.2.r3 x64

PiXYZ Review allows you to easily import a wide range of CAD models from industry-leading solutions (Catia, NX, Solidworks, Alias...), easily handling large and complex assemblies. With PiXYZ Review, interact with your CAD model using manipulation and visualization tools (cutting plane, measurement, explode, PMI, snapshots...) for a desktop use.

لینک دانلود