تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Pixyz Studio Batch v2019.2.0.57 – Win

به روز رسانی :

1398/10/11 نسخه v2019.2.0.57 اضافه شد .

Pixyz Studio Batch یک ابزار تهیه داده ای منحصر به فرد 3D است که بهترین Tessellator را در اختیار شما قرار می دهد که امکان تبدیل داده های CAD از راه حل های پیشرو صنعت (Catia، NX، SolidWorks …) را به مش های بهینه سازی شده و سبک وزن می دهد. رابط کاربری گرافیکی تعاملی PiXYZ Studio، دسترسی به یک مجموعه بزرگ از ویژگی ها و الگوریتم ها را فراهم می کند. همچنین یک API Python را تعبیه می کند که کاربران پیشرفته را قادر می سازد تا اسکریپت های قدرتمند برای خودکار سازی کارهای آماده سازی داده ها را خودکار کنند (توابع واردات / صادرات برای پردازش دسته ای شامل نمی شوند). PiXYZ Studio.batch یک نسخه برتر از جمله توابع واردات / صادرات اضافی به ظرفیت اسکریپت پایتون، برای پردازش خودکار دسته ای فایل های CAD می باشد. علاقه مندان به کاهش حجم و بهینه سازی مش های داده های CAD به خوبی نرم افزار Pixyz Studio Batch را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های کاهش حجم و بهینه سازی مش های داده های CAD است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های کاهش حجم و بهینه سازی مش های داده های CAD افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون PiXYZ Studio سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه کاهش حجم و بهینه سازی مش های داده های CAD دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای کاهش حجم و بهینه سازی مش های داده های CAD هستید نرم افزار PiXYZ Studio یکی دیگر از محصولات PiXYZ Studio  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه کاهش حجم و بهینه سازی مش های داده های CAD بر آورده سازید. نرم افزار PiXYZ Studio با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه کاهش حجم و بهینه سازی مش های داده های CAD همراهی خواهد کرد. نرم افزار PiXYZ Studio تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای کاهش حجم و بهینه سازی مش های داده های CAD برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه کاهش حجم و بهینه سازی مش های داده های CAD و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار Pixyz Studio Batch :– سادگی کار با نرم افزار– دسترسی به متادیتا و فانکشن های داده ها برای بهینه سازی آن ها– بکارگیری الگوریتم های قدرتمند برای Tessellation, CAD topology correction, Decimation, Healing و …– ویرایشگر اسکریپت برای ایجاد و ذخیره سازی فرآیندها خودکار شده– کدنویوسی با پایتون– بهینه سازی مش های 3D– ساخت مش های کم چگالی و با کیفیت از تمام مدل های CAD-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی کاهش حجم و بهینه سازی مش های داده های CAD– نرم افزار کاربردی کاهش حجم و بهینه سازی مش های داده های CAD-انجام کاهش حجم و بهینه سازی مش های داده های CAD با در کمترین زمان
نام: Pixyz Studio Batch
شرکت سازنده: pixyz-software
ورژن: v2019.2.0.57
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Pixyz Studio Batch v2019.2.0.57 - Win

PiXYZ Studio is a unique 3D data preparation tool providing the best-in-class Tessellator, enabling the transformation of CAD data from industry-leading solutions (Catia, NX, SolidWorks…) into lightweight, optimized meshes. PiXYZ Studio’s interactive graphical user interface gives access to a large set of features and algorithms. It also embeds a Python API, allowing advanced users to create powerful scripts to automate complex data preparation tasks (import/export functions for batch processing not included). PiXYZ Studio.batch is a premium version including additional Import/Export functions to the Python scripting capacities, for automatic batch processing of CAD files.

لینک دانلود