تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار PolyBoard Pro-PP v6.07 – Win

PolyBoard یک نرم افزار کابینت طراحی و ساخت تعاملی است که براساس یک مفهوم متدولوژیکی قوی (انحصار BOOLE & PARTNERS) است. PolyBoard از سازه های کابینت چوبی، سبک های مواد پویا و روش های تولید و پشتیبانی از کابینت ها در زمان واقعی استفاده می کند. PolyBoard کابینت را در 2D و 3D redraws می کند و فهرست برش و ابزارهای خود را در رابطه با: ابعاد کابینه، از جمله دامنه ها و unboxings، دوباره محاسبه می کند. ساختار تقسیم بندی (پایه ها و قفسه ها)، درها و کمربند. روش تولید: کارشناسی ، یا ماتریس مفصل، اعمال شده، ربکت یا عقب، همپوشانی، حفاری به طور منظم (نوع 32)، و غیره. مواد، لبه ها و سبک قاب هر کابینه Component.PolyBoard پشتیبانی از اتصالات پارامتریک اتصالات، و ویرایش یک خلاصه سخت افزار و همچنین یک نقشه ابزار (حفاری و groovings) برای هر یک از اجزای کابینه. post_Processing تابع ExportPolyBoard تابع سازگار با اکثر ماشین آلات ابزار CNC است. PolyBoard یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت PolyBoard  است که در رده نرم افزار های طراحی قفسه و کابینت قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه طراحی قفسه و کابینت است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های طراحی قفسه و کابینت امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار PolyBoard را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی قفسه و کابینت است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار PolyBoard با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی قفسه و کابینت همراهی خواهد کرد. نرم افزار PolyBoard تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی قفسه و کابینت برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی قفسه و کابینت و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App PolyBoard center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار PolyBoard :– سادگی کار با نرم افزار– طراحی و نمایش مدل به صورت دو بعدی و سه بعدی– امکان مشاهده ی طرح از جهات و جوانب مختلف– ارائه ی گزارش از برش ها با امکان بازگردانی آن ها– پشتیبانی از مواد و متریال مختلف در ساخت قفسه ها– دارای روش های متفاوت برای ساخت و اسمبلی قسمت های طرح– طراحی و ویرایش طرح به صورت تعاملی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی قفسه و کابینت– نرم افزار کاربردی طراحی قفسه و کابینت-انجام طراحی قفسه و کابینت با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار PolyBoard  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   PolyBoardنوع نرم افزار :  ابزار طراحی قفسه و کابینتنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

PolyBoard

PolyBoard Pro-PP v6.07

PolyBoard is an interactive design and manufacturing cabinet software, based on a powerful methological concept (BOOLE & PARTNERS exclusivity). PolyBoard supports arborescent cabinet structures, dynamic material styles and manufacturing methods lists, and recalculates cabinets in real time. As modifications proceed, PolyBoard redraws the cabinet in 2D and 3D, and recalculates its cutting list and toolings, in relation to: The cabinet dimensions, including slopes and unboxings. The divisions structure (uprights and shelves), the doors and drawers. The manufacturing method : side master, top master, or mitre joint, applied, rabetted, or slotted back, recesses, overlaps, hardware, regular drilling groups (type 32), etc. The material, the edges, and the frames style of each cabinet component.PolyBoard supports parametric fitting links, and edits a global hardware summary as well as a tooling map (drillings and groovings) for each of the cabinet components.PolyBoard’s Post_Processing export function is compatible with most CNC tooling machines.

لینک دانلود