تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Primo Ramdisk Professional v6.1.0 – Win

به روز رسانی :

1397/03/17 نسخه جدید اضافه شد.

Primo Ramdisk نرم افزار Primo Ramdisk Professional جز برترین و بهترین نرم افزار ها در زمینه سرعت بخشیدن به اجرای دستورات در سیستم های کامپیوتری می باشد. افزایش سرعت در اجرای دستورات، افزایش سرعت در عملکرد کلی را در پی خواهد داشت که می توان گفت نیاز عده بسیاری از کاربران می باشد. روش های بسیاری برای افزایش سرعت در سیستم های کامپیوتری استفاده می شود که از جمله آن ها میتوان به افزایش ظرفیت حافظه اشاره کرد. در این روش حافظه افزایش یافته در صورت عدم ورود اطلاعات بی مصرف مانده و تنها باعث افزایش هزینه های اضافی می شود که روشی مفید و کارآمد در زمینه افزایش سرعت به شمار نمی آید.

سایر مشخصات : Primo Ramdisk  نرم افزاری جدید و قدرتمند به منظور افزایش دادن سرعت و اجرای دستورات در سیستم‌های کامپیوتری است. در این نرم افزار پرطرفدار و کاربردی شما می‌توانید بخشی از حافظه رم سیستم را به عنوان هارد دیسک مورد استفاده قرار دهید و سرعت اجرای دستورات را تا چندین برابر افزایش دهید، بدین ترتیب علاوه بر پیشگیری از هزینه اضافی افزایش حافظه به راحتی با اجرای نرم افزار می توانید سیستم خود را بهبود ببخشید. به طور کلی، این نرم افزار با ساخت یک درایو مجازی از حافظه رم، فضای آن را برای ذخیره‌ سازی در اختیار شما می‌گذارد تا سرعتی بسیار بالاتر از حافظه‌های SSD را تجربه کنید.

Primo-.Ramdisk.center

ویژگی های نرم افزار Primo Ramdisk Professional:– محیط کاربری ساده و آسان برای کاربران– سازگاری با انواع حافظه‌های رم و هارد دیسک– قابلیت بالا بردن سرعت سیستم– امکان پشتیبانی از فایل سیستم‌های FAT/FAT32/NTFS– قابلیت ساخت درایو مجازی از حافظه رم– بالا بردن سرعت اجرای دستورات در ویندوز– افزایش سرعت عملیات خواندن و نوشتن داده ها بر روی هارد دیسک– انتقال داده های خوانده شده (مانند حافظه کش، Temp و …) به Ramdisk و بهبود سرعت و عملکرد حافظه– کاهش مدت زمان اجرای نرم افزار های بزرگ بر روی سیستم

Primo Ramdisk

لینک دانلود