تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار ProSim Simulis Thermodynamics v2.0.25.0 – Win

Simulis Thermodynamics یک سرور محاسبه برای خواص ترموفیزیکی و محاسبات تعادل فاز در اجزای خالص و مخلوط است. نرم افزار همچنین بصورت ارائه و افزونه برای متلب و اکسل در دسترس است به عنوان افزودنی مایکروسافت اکسل، جعبه ابزار در MATLAB® و یا به عنوان یک جزء نرم افزار است که می تواند به راحتی در هر برنامه دیگری که نیاز به خواص مقاوم و دقیق thermophysical متصل است. هنگامی که بحث از طراحی و تعادل فازی و گازی به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار ProSim Simulis Thermodynamics اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه طراحی و تعادل فازی و گازی است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به طراحی و تعادل فازی و گازی به خوبی نرم افزار ProSim Simulis Thermodynamics را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی و تعادل فازی و گازی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی و تعادل فازی و گازی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون ProSim سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی و تعادل فازی و گازی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای طراحی و تعادل فازی و گازی هستید نرم افزار ProSim Simulis Thermodynamics یکی دیگر از محصولات ProSim  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی و تعادل فازی و گازی بر آورده سازید. نرم افزار ProSim Simulis Thermodynamics تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی و تعادل فازی و گازی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی و تعادل فازی و گازی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App ProSim Simulis Thermodynamics center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار ProSim Simulis Thermodynamics :– سادگی کار با نرم افزار– – قابلیت تعریف شرایط ویژه مانند دمای مشخص– محاسبه انتالپی، انتروپی و گرمای واکنش– بررسی و پیش‌بینی واکنش‌های شیمیایی– دارای بانک اطلاعاتی جامع از ترکیبات– محاسبه بسیاری از خواص ترمودینامیکی– قابلیت تبدیل واحدها به یکدیگر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی و تعادل فازی و گازی– نرم افزار کاربردی طراحی و تعادل فازی و گازی-انجام طراحی و تعادل فازی و گازی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار ProSim Simulis Thermodynamics  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   ProSimنوع نرم افزار :  ابزار طراحی و تعادل فازی و گازینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ProSim Simulis Thermodynamics

ProSim Simulis Thermodynamics v2.0.25.0

Simulis Thermodynamics is a calculation server for thermophysical  properties  and  phase  equilibria calculations on pure components and mixtures. It is available as a Microsoft Excel® add-in, a toolbox in MATLAB® or as a software component which can be easily plugged in any other application requiring reliable and accurate thermophysical properties.

لینک دانلود