تبلیغات
بازی زولا

Zula-ads-content

Bazikon

تبلیغات
احضار

بنر تبلیغاتی سریال احضار

احضار اولین سریال در ژانر وحشت با موضوع اجنه، ارواح و روابط بین این موجودات

با اینترنت رایگان ببین

دانلود نرم افزار Prosoft Data Rescue Professional v5.0.7.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/10/2نسخه جدید Prosoft Data Rescue Professional v5.0.7.0 اضافه شد.

Prosoft Data Rescue Professional یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot بر آورده سازید.  امروزه استفاده از بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot باعث شده است. ابزارهای بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Prosoft Data Rescue Professional به خوبی نیازهای شما را در زمینه بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot هستید ، نرم افزار Prosoft Data Rescue Professional تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Prosoft Data Rescue Professional با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Prosoft Data Rescue Professional دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Prosoft Data Rescue Professional به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Prosoft Data Rescue Professional می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

Prosoft Data Rescue Professional center

ویژگی های نرم افزار Prosoft Data Rescue Professional :

– سادگی کار با نرم افزار

– بازیابی از تمام فایل های روی هارد

– اجرا ی نرم افزار با وجود نقص در هارد درایو

– بازیابی از فایل های گمشده، حذف شده و یا آسیب دیده

– بازیابی عکس از روی دوربین حتی در صورت پاک شدن و یا تغییر فرمت-محیط بسیار قویی

-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز

-ابزار بسیار قویی بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot

– کاربردی در امر بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot

-انجام بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot با بیشترین سرعت و کمترین زمان

-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها

-و ….

مشخصات نرم افزار Prosoft Data Rescue Professional  :

پلتفرم   : PC / Laptop

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

شرکت سازنده :   ProSoft

نوع نرم افزار :  ابزار بازیابی اطلاعات پاک شده بصورت Boot

نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Prosoft Data Rescue Professional

Prosoft Data Rescue Professional v5.0.7.0

Data Rescue Professional - a faster, more robust, data recovery software for IT professionals and business use. Recover more files, receive progress notifications, and so much more!What is Data Rescue Professional?
Data Rescue Professional is a cross-compatible data recovery software designed for IT professionals and business use. Scan and recover from a multitude of devices including hard disk drives, solid state drives, SD cards, CF cards, USB drives, and more. Our professional data recovery software makes performing and managing data recovery at the enterprise level a simple task.


Why Choose Data Rescue?
Our new design, features, and functionality make Data Rescue the most comprehensive and robust data recovery software for enterprise environments. With over 150 industry awards since 2002, you are getting a dedicated recovery software refined through success and experience. Data Rescue (purchased or demo) also comes with full, US-based, support. We’re here for you, from download to recovery.


Recoverable Devices:
- Mac and Windows Systems
- USB Drives
- Memory Cards
- RAID
- Hard Disk Drives
- Solid State Drives
- Thunderbolt Drives
- FireWire Drives


Make data recovery easy with our…
- New, intuitive, user interface
- Mac and PC cross-compatibility
- Greater file search criteria
- Faster scan and recovery speeds


Improved RAID Recovery
Automatically determine a set of RAID configurations.


Duplicate File Recognition
Save storage space by excluding duplicate files from your recovery.


Advanced Recover Options
Control how your recovery handles duplicate files and existing folders.


Email Notifications
Get email updates about your current or completed scans.


View Raw Drive and File Data
View files from your scan prior to recovering them in our new hex previewer.


Additional Standalone Tools
Improve file removal security with Secure Erase or easily identify your drive order with Number Sector.

لینک دانلود