تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PROWARE METSIM v2017.09 – Win

PROWARE METSIM تعادل جرم و انرژی! چیزی که پایه و اساس همه تحلیل های فرآیندهای شیمیایی و متالوژیکی می باشد. کلیه هزینه های مربوط به طراحی و ساخت تجهیزات کارخانه ها، هزینه های سرمایه گذاری و ارزیابی های فنی، همه و همه به محاسبات مربوط به این گونه تحلیل ها بستگی دارند. حال نیاز به نرم افزاری می باشد که بتوان به کمک آن توازن جرم و انرژی را تجزیه و تحلیل و شبیه سازی کرد. نرم افزار METSIM یک سیستم قدرتمند شبیه سازی فرآیندها می باشد که به یاری مهندسین آمده تا بتوانند به کمک آن فرآیندهای پیچیده را مدلسازی و تحلیل نمایند. با استفاده از METSIM می توان به یک ترکیب بهینه از پیچیدگی ها و میزان مصرف منابع دست یافت.

سایر مشخصات : نرم افزار METSIM برای ایجاد تعادل جرمی در عملیات واحد و اصلی مربوط به جریان های پیچیده، طراحی و ارائه شده تا به شبیه سازی بپردازد. این نرم افزار توانسته در مدلسازی تعادل حرارتی دقیق، شیمی، کنترل فرآیند، اندازه گیری تجهیزات، برآورد هزینه و تجزیه و تحلیل فرآیند ها موفقیت های بسیاری کسب کند. این نرم افزار بر اساس زبان APL نگارش شده است که همین امر باعث می شود تا بتوان در جهت گسترش و اصلاح برنامه با قدرت و دقت بالا پیشرفت کرد.

METSIM.center

ویژگی های نرم افزار PROWARE METSIM :– قابلیت محاسبه هزینه های عملیات کارخانه– مورد استفاده برای فرزکاری و فرآوری سنگ معدن– سینتیک شیمیایی و تعادل فازها– مدل سازی سرمایه استخراج و هزینه های عملیاتی– شامل پایگاه داده ترمودینامیکی گسترده– قابلیت انجام تعداد نامحدود عملیات و جریانات واحد– امکان شبیه سازی حالت پایدار تعادل جرم و انرژی– شستشوی کفی طلا, نیکل, اورانیوم و مس، کلراید از کنسانتره های مولیبدن، اسید هیدروکلریک از خاک رس آلومینا– قابلیت یادگیری آسان و دریافت فوری نتایج

PROWARE METSIM

لینک دانلود