تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PSCAD 4.5 – Win

PSCAD یکی از نرم افزارهای تخصصی رشته ی مهندسی برق است که از آن برای تحلیل و شبیه سازی مدارات قدرت و دریافت پاسخ در حالت مختلف گذرا و پایدار استفاده میشود. به کمک PSCAD می توان مدارات را به صورت شماتیک طراحی، شبیه سازی و اجرا کرده و در نهایت پاسخ های بدست آمده را مورد آنالیز قرار داد. استفاده از نرم افزار های تحلیل مدارها روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با تحلیل مدارها سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه تحلیل مدارها هستید ،نرم افزار PSCAD یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای تحلیل مدارها جزو برترین نرم افزار ها در زمینه تحلیل مدارها است. کمپانی PSCAD مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار PSCAD یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه تحلیل مدارها بر آورده سازید.  امروزه استفاده از تحلیل مدارها به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه تحلیل مدارها باعث شده است. ابزارهای تحلیل مدارها با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار PSCAD با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر تحلیل مدارها به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای تحلیل مدارها برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App PSCAD center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار PSCAD :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی– موجود بودن خطوط انتقال وابسته به فرکانس– تحلیل و شبیه سازی مدارات قدرت و دریافت پاسخ در حالت مختلف گذرا و پایدار– دارای منابع ولتاژ و جریان– کلید و مدار شکن– رله های  حفاظتی– طراحی مدل های مورد نیاز از نو به کمک کتابخانه های موجود در برنامه-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی تحلیل مدارها– نرم افزار کاربردی تحلیل مدارها-انجام تحلیل مدارها با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار PSCAD  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   PSCADنوع نرم افزار :  ابزار تحلیل مدارهانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

PSCAD

PSCAD 4.5

PSCAD is one of the specialized software of electrical engineering, which is used to analyze and simulate power circuits and receive response in a transient and stable state. In this software you can schematically design, simulate and run circuits and analyze the responses. The software has a library of pre-designed and tested models that include simple pseudo elements, complex controllers, electrical machines, devices and transmission lines, and cables. The information in this software is presented in a completely graphical environment, and it is possible to draw graphs simultaneously and measure the variables of the system. The user can use this software to redesign the models needed with the help of the library. The PSCAD software environment is completely graphical, and the user can customize its components using powerful software libraries and view their information in the software environment as variables or charts.

لینک دانلود