تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PTC Creo M080 v4.0 x64 – Win

PTC Creo، آینده طراحی محصول از نوآوری پیشرو در 3D CAD. در حال حاضر شما می توانید محصولات هوشمند و متصل را طراحی و سرمایه گذاری بر روی فن آوری های جدید مانند تولید افزودنی و واقعیت افزوده. دنیای طراحی محصول با معرفی فن آوری های هیجان انگیز و جدید تغییر می کند. برای کمک به فرصت های شما، Creo 4.0 شامل قابلیت های پیشرفت در تولید افزودنی ها، IoT، تعریف مبتنی بر مدل (MBD) و واقعیت افزوده (AR) است. حالا شما می توانید سریع تر و دقیق تر طراحی کنید زیرا طرح های دیجیتال شما به محصولات فیزیکی مرتبط است. این یک ترکیب برنده است: ابزار جدید Creo 4.0 همراه با پیشرفت های گسترده ای برای پشتیبانی از بهره وری روزمره. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی سه‌بعدی قطعات صنعتی افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی سه‌بعدی قطعات صنعتی دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با طراحی سه‌بعدی قطعات صنعتی هستید نرم افزار PTC Creo M080 ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی سه‌بعدی قطعات صنعتی بر آورده سازید. نرم افزار PTC Creo M080 با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی سه‌بعدی قطعات صنعتی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار PTC Creo M080 تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار PTC Creo M080 می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

App PTC Creo center

ویژگی های نرم افزار PTC Creo M080 :– سادگی کار با نرم افزار– اعمال تغییرات به صورت Real-time بر روی کل قطعه– امکانات نما و برش از چند زاویه– ایجاد شیب‌ها، Round و پخ‌های مورد نیاز در سطوح جدایش– اعمال انقباض (Shrinkage) در سه جهت مختصات– طراحی و ایجاد مدل ماهیچه، تکیه گاه و سر ماهیچه-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی سه‌بعدی قطعات صنعتی– نرم افزار کاربردی طراحی سه‌بعدی قطعات صنعتی-انجام طراحی سه‌بعدی قطعات صنعتی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار PTC Creo M080  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   PTC Creoنوع نرم افزار :  ابزار طراحی سه‌بعدی قطعات صنعتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

PTC Creo M080

PTC Creo M080 v4.0 x64

PTC Creo, the future of product design from the leading innovator in 3D CAD. Now you can design smart, connected products and capitalize on new technologies such as additive manufacturing and augmented reality. The world of product design is changing with the introduction of exciting, new technologies. To help you grab opportunities, Creo 4.0 includes breakthrough capabilities in Additive Manufacturing, IoT, Model-Based Definition (MBD) and Augmented Reality (AR). Now you can design faster and smarter because your digital designs are connected to physical products. It's a winning combination: Creo 4.0's new tools along with extensive core enhancements to support day-to-day productivity.

لینک دانلود