تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Quick Access Popup v9.3.1 – Win

وجود فایل های زیاد در یک سیستم، امر دسترسی به آنها را کند می کند و گاهی هم بوجود می آید که به دلیل تعدد فایل ها این امر بسیار طولانی و برخی اوقات نا ممکن می شود. دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز به صورت روز افزونی مهم است و نیاز به دسترسی سریع در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز باعث شده است. ابزارهای دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Quick Access Popup به خوبی نیازهای شما را در زمینه دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز هستید ، نرم افزار Quick Access Popup تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Quick Access Popup با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Quick Access Popup دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Quick Access Popup به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Quick Access Popup می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

Quick Access Popup center

ویژگی های نرم افزار Quick Access Popup :– سادگی کار با نرم افزار-دسترسی سریع به فایل و پوشه ها-امکان ایجاد شرتکات برای تمامی فایل ها و پوشه ها و برنامه ها-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز– کاربردی در امر دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز-انجام دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوز با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Quick Access Popup  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   LalondeCoنوع نرم افزار :  ابزار دسترسی به فایل و پوشه ها در ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Quick Access Popup

Quick Access Popup v9.3.1

Having a lot of files in one system slows down access to them, and sometimes it happens that due to the number of files, this is very long and sometimes impossible. Access to files and folders in Windows is an increasingly important issue, and the need for fast access is increasing, and this has created a lot of software to access files and folders on Windows. File and folder access tools in Windows, due to their size, should have a very robust working environment, as well as compatibility with most systems and simplicity of work. By expanding the use of access to files and folders in Windows, many applications have entered into the field, each of which tries to meet the needs of users in the context of working with access to files and folders in Windows. Each of these software programs, by providing services in different parts of the work with access to files and folders on Windows, are trying to be among the best in this area. What does it take to pay attention to any software is whether this The software can meet the user's needs in terms of accessing files and folders in Windows or not? The answer is yes, because the Quick Access Popup will meet your needs for accessing files and folders on Windows, so if you need a software to access files and folders in Windows, then the soft Quick Access Popup delivers all your needs in this field. The Quick Access Popup software delivers all your needs for access to files and folders in Windows with a user-friendly interface with great graphics. Undoubtedly, after using the Quick Access Popup, you will no longer need any other software because Quick Access Popup has been able to provide you with all the tools you need to work on accessing files and folders in Windows. . The basic features of the Quick Access Popup software can be simply work, a highly customizable environment, a variety of different tastes, and the ability to meet your needs for access to files and folders in Windows. One of the attractions of this software can be simply to work with it that allows each user at any level of work and profession to work, and you can use it a useful and memorable experience to work with tools Access your files and folders in Windows. If you are eager to have and use this software, you can download this latest version of this software for free and with crack.

لینک دانلود