تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Quux Sincpac C3D 2019 v3.24.6970.24434 – Win

نرم افزار Sincpac C3D ™ برای AutoCAD® Civil 3D® طراحی شده و توسط کاربران واقعی Civil 3D ساخته شده است – افرادی که تلاش می کنند از Civil 3D استفاده کنند “در ترانشه ها”. به همین ترتیب، آن را به بسیاری از نقاط ضعف واقعی 3D Civil 3D می پردازد و بیش از 150 دستور و ویژگی جدید برای Civil 3D 2008 و بالاتر اضافه می کند. استفاده از نرم افزارهای رده نقشه‌برداری و افزایش قابلیت‌های AutoCAD Civil 3D روز به روز بیشتر می شود و هر روز شاهد ظهور نرم افزاری تازه در این زمینه هستیم. گستردگی استفاده از این نرم افزار ها به حدی رسیده است که امروزه تعداد زیادی شرکت ها سعی در ارائه نرم افزاری کامل و جامع دارند. Quux Sincpac C3D نرم افزار قدرتمندی برای نقشه‌برداری و افزایش قابلیت‌های AutoCAD Civil 3D است و از جمله پر مخاطبین نرم افزار های رده نقشه‌برداری و افزایش قابلیت‌های AutoCAD Civil 3D می باشد. نقشه‌برداری و افزایش قابلیت‌های AutoCAD Civil 3D یک سری برنامه های کامپیوتری هستند که به کاربر برای انجام کارهای مختلف در سیستم کمک میکند، Quux Sincpac C3D از محصولات کمپانی Quux و دارای تاییدیه طلایی نرم افزاری از شرکت مایکروسافت می باشد. نرم افزار Quux Sincpac C3D به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد نقشه‌برداری و افزایش قابلیت‌های AutoCAD Civil 3D است. از ویژگی های مهم نرم افزار Quux Sincpac C3D می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک معتبر دانلود کنید.

App Quux Sincpac C3D center

ویژگی های نرم افزار Quux Sincpac C3D :– سادگی کار با نرم افزار– ساخت Dynamic Links بین المان‌های مختلف Civil 3D– ساخت جداول دینامیک Station/Offset یا Cut/Fill– دارای ابزار گزارش‌دهی پویا با قابلیت‌های چند تابعی، تعاملی و قدرتمند– استخراج Linework و Point از المان‌های Civil 3D و XREF ها– مدیریت استایل‌ها و ورودی و خروج آن‌ها بین طراحی‌های مختلف– مقایسه دو طرح و قابلیت جستجو و جایگزین (Search & Replace)– محاسبه سایر پارامترها تنها با ورودی دو پارامتر برای رسم منحنی– بررسی قسمت‌های خالی و علامت‌گذاری تقاطع‌های عمودی و شعاعی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی نقشه‌برداری و افزایش قابلیت‌های AutoCAD Civil 3D– نرم افزار کاربردی نقشه‌برداری و افزایش قابلیت‌های AutoCAD Civil 3D-انجام نقشه‌برداری و افزایش قابلیت‌های AutoCAD Civil 3D با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Quux Sincpac C3D  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Quuxنوع نرم افزار :  ابزار نقشه‌برداری و افزایش قابلیت‌های AutoCAD Civil 3Dنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Quux Sincpac C3D

Quux Sincpac C3D 2019 v3.24.6970.24434

The Sincpac C3D™ Software for AutoCAD® Civil 3D® was designed and created by actual users of Civil 3D - people attempting to use Civil 3D "in the trenches". As such, it addresses many of the real-world weaknesses of Civil 3D, and adds more than 150 new commands and features to Civil 3D 2008 and above.

لینک دانلود