تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Radio Component Database v3.9.0.25 – Win

پایگاه داده کامپوننت رادیویی پایگاه جامعی از اجزای نیمه هادی است که حاوی بیش از 372000 مورد با مقادیر مشخصه ها و مشخصات اصلی تولید کنندگان است. استفاده از نرم افزار های بانک اطلاعات تجهیزات رادیویی روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با بانک اطلاعات تجهیزات رادیویی سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه بانک اطلاعات تجهیزات رادیویی هستید ،نرم افزار Radio Component Database یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای بانک اطلاعات تجهیزات رادیویی جزو برترین نرم افزار ها در زمینه بانک اطلاعات تجهیزات رادیویی است. ابزارهای بانک اطلاعات تجهیزات رادیویی با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار Radio Component Database با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر بانک اطلاعات تجهیزات رادیویی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای بانک اطلاعات تجهیزات رادیویی برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App Radio Component Database center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Radio Component Database :– سادگی کار با نرم افزار– شامل عکس و جزئیات فنی قطعات مختلف– شامل انواع ترانزیستورهای دو قطبی و دیودها– شامل تریستور، اینونتر و کانونتر– ارائه لینک به مرجع سازنده– شامل تمامی داده‌های فنی سازنده– ارائه عکس‌های لازم به صورت محدود-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی بانک اطلاعات تجهیزات رادیویی– نرم افزار کاربردی بانک اطلاعات تجهیزات رادیویی-انجام بانک اطلاعات تجهیزات رادیویی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Radio Component Database  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Radio Componentنوع نرم افزار :  ابزار بانک اطلاعات تجهیزات رادیویینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Radio Component Database

Radio Component Database v3.9.0.25

Radio Component Database is comprehensive database of semiconductor components containing more than 372,000 items with the values of the basic characteristics and specifications from manufacturers.

لینک دانلود