تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار RandPass Pro v1.6 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/8/4 نسخه جدید RandPass Pro v1.6 اضافه شد.

ابزارهای مدیریت پسورد و طراحی پسوردهای رندوم امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت پسورد و طراحی پسوردهای رندوم افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون den4b سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت پسورد و طراحی پسوردهای رندوم دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت پسورد و طراحی پسوردهای رندوم هستید نرم افزار  RandPass Pro یکی دیگر از محصولات den4b  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت پسورد و طراحی پسوردهای رندوم بر آورده سازید. شرکت den4b مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار  RandPass Pro با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت پسورد و طراحی پسوردهای رندوم همراهی خواهد کرد. نرم افزار  RandPass Pro تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار  RandPass Pro می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت پسورد و طراحی پسوردهای رندوم برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه مدیریت پسورد و طراحی پسوردهای رندوم کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار  RandPass Pro را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

RandPass Pro center
RandPass Pro center
ویژگی های نرم افزار  RandPass Pro :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت پسورد و طراحی پسوردهای رندوم– کاربردی در امر مدیریت پسورد و طراحی پسوردهای رندوم-انجام مدیریت پسورد و طراحی پسوردهای رندوم با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار  RandPass Pro  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   den4bنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت پسورد و طراحی پسوردهای رندومنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe 

Random password generator. A simple tool for generating random passwords using either random symbols or random words. User can easily select groups of characters used for passwords, including lower case letters, upper case letters, digits, specify custom character set and formatting of the password, check for uniqueness, eliminate similar characters and more. Word list based password generation provides several common word lists, including Diceware and EFF, with an option of using a custom word list file.

Application also supports command line execution for unattended generation of passwords.

 RandPass Pro

لینک دانلود