تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Link-Assistant Rank Tracker Enterprise v8.35.7 ویندوز

به روز رسانی :

1399/03/25 نسخه Link-Assistant Rank Tracker Enterprise v8.35.7 اضافه شد.

Rank Tracker Enterprise

آیا می خواهید رتبه ی سایت خود را در موتورهای جستجو گر بالا ببرید و بازدید وبسایت شما دو چندان شود ؟ ما به شما نرم افزار Rank Tracker Enterprise را پیشنهاد میکنیم . این برنامه یک نرم افزار قدرتمند و کارآمد برای بهبود رتبه ی سایت و سئو در موتور های جستجو گر می باشد که به تازگی توسط کمپانی RankTrackr برای سیستم عامل های مکیناش منتشر شده است ، پیش از این نسخه ویندوز این نرم افزار را در اختیار شما کاربران قرار داده بودیم که به دلیل درخواست زیاد هم اکنون می توانید نسخه ی مک آن را دانلود نمایید  . شما در نرم افزار Rank Tracker Professional می توانید به یافتن کلمات کلیدی سودآور ، بررسی رتبه بندی سایت های خود در گوگل ، بینگ و یاهو بپردازید ، پس از آن هدف شما این است که برای پیدا کردن کلمات کلیدی جستجوگرهای سودآور و نگه داشتن سایت خود در رتبه بندی بالا در جستجوی موتور چقدر تلاش می کنید .

نرم افزار Rank Tracker Professional

می تواند برای کسانی که به صورت حرفه ای در زمینه ی سایت داری فعالیت می کنند ، باشد به این گونه که رتبه ی سایت خود را می توانند بالا ببرند . نرم افزار Rank Tracker Professional با ویژگی های امنیتی شبیه ساز استاندارد بشر ، رتبه ردیاب از موتور های جستجو گور مانند گوگل ، یاهو و بینگ پشتیبانی می کند .ویژگی های نرم افزار Rank Tracker Professional :– انتخاب کلمات کلیدی سودآور ترین برای مبارزات انتخاباتی خود در جستجوگرها– رتبه بندی موتور جستجو مانیتور دقیق برای خود و سایت های رقبای شما– گزارش پیشرفته رتبه بندی به مشتریان و یا مدیریت خود– بررسی به صورت خودکار برای رتبه بندی موتور جستجو خود– جمع آوری داده ها از 325 موتورهای جستجوی مختلف– بهترین کلمات کلیدی برای بهینه سازی سایت خود– به شما اجازه می دهد با وب سایت های نامحدود ، صفحات و کلمات کلیدی کار کنید– همراه با ویژگی های امنیتی شبیه ساز استاندارد بشر، رتبه ردیاب پشتیبانی گوگل، یاهو و بینگ کلید API– پشتیبانی از 325 موتورهای جستجو بین المللی و محلی– دارای بالاترین الگوریتم دقت– دارای امنیت بالا– پشتیبانی از زبان های : انگلیسی، دانمارکی، هلندی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، پرتغالی، اسپانیایی، سوئدی و ترکی
نام: Link-Assistant Rank Tracker Enterprise
شرکت سازنده: link-assistant
ورژن: v8.35.7
زبان: انگلسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Rank Tracker Enterprise v8.35.7

Find profitable keywords + check your site's rankings in Google, Bing and Yahoo! If your business depends on Google, Yahoo! and Bing for traffic and sales, then your aim is to find profitable SEO keywords and keep your site ranking high for them in search engines.

لینک دانلود