تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Raxco InstantRescue v2.4.0.322 – Win

InstantRescue سیستم دسکتاپ و لپ تاپ را به سرعت به عنوان راه اندازی مجدد سیستم پس از یک خطای فایلی و نرم افزاری سیستم یا حمله ویروس، بازیابی می کند. فایل ها و پوشه های مهم در آخرین وضعیت خود حفظ و در دسترس هستند. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های  بازیابی سیستم افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه  بازیابی سیستم دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با  بازیابی سیستم هستید نرم افزار Raxco InstantRescue ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  بازیابی سیستم بر آورده سازید. نرم افزار Raxco InstantRescue با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  بازیابی سیستم به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Raxco InstantRescue تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Raxco InstantRescue می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir Raxco InstantRescue center

ویژگی های نرم افزار Raxco InstantRescue :– سادگی کار با نرم افزار– حفظ فایل ها و پوشه های انتخاب شده برای دسترسی سریع و راه اندازی مجدد– انتخاب My Documents, My Music, My Pictures به صورت پیش فرض– بازگردادن برنامه های نصب شده– بازیابی سریع دسکتاپ و سیستم های لپتاپ– محافظت از فایل ها و پوشه ها– سرعت بخشیدن به راه اندازی سیستم-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  بازیابی سیستم– نرم افزار کاربردی  بازیابی سیستم-انجام  بازیابی سیستم با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Raxco InstantRescue  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Raxco InstantRescueنوع نرم افزار :  ابزار  بازیابی سیستمنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Raxco InstantRescue

Raxco InstantRescue v2.4.0.322

InstantRescue™ recovers desktop and laptop systems as quickly as a reboot after a system failure or virus attack. Important files and folders are preserved and available in their most recent state.

لینک دانلود