تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار RealVNC VNC Viewer v6.17.1113- Win

شرکت RealVNC سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های ریموت سیستم از راه دور است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. این نرم افزار دارای یک پایگاه کاربر گسترده از افراد به بزرگترین شرکت های چند ملیتی است. VNC برای توسعه، ارتقاء و تجاری سازی VNC، توسط توسعه دهندگان اصلی تاسیس شده است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های ریموت سیستم از راه دور امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار RealVNC را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های ریموت سیستم از راه دور است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های ریموت سیستم از راه دور افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون RealVNC سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه ریموت سیستم از راه دور دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای ریموت سیستم از راه دور هستید نرم افزار RealVNC یکی دیگر از محصولات RealVNC  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ریموت سیستم از راه دور بر آورده سازید. نرم افزار RealVNC با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه ریموت سیستم از راه دور همراهی خواهد کرد. نرم افزار RealVNC تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ریموت سیستم از راه دور برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه ریموت سیستم از راه دور و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App RealVNC VNC Server center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار RealVNC :– سادگی کار با نرم افزار– امکان کار بر روی ویندوزهای سرور– امکان کار در ویندوزهای 32 بیتی و 64 بیتی– رمزنگاری پیشرفته برای جلوگیری از Sniff شدن در حین ارتباط– امکان ارسال پرینت بر روی کامپیوتر میزبان و میهمان– امکان تعویض پورت برنامه برای کار با فایروال های مختلف– امکان کار همزمان بر روی پورت HTTP– امکان انتقال فایل بین دو سیستم تحت نرم افزار-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ریموت سیستم از راه دور– نرم افزار کاربردی ریموت سیستم از راه دور-انجام ریموت سیستم از راه دور با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار RealVNC  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   RealVNCنوع نرم افزار :  ابزار ریموت سیستم از راه دورنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

RealVNC viewer

RealVNC VNC Viewer

RealVNC has been seeking to develop distant remote software for many years, which is what makes it a success and its software is known. This software has an extensive user base from individuals to the largest multinationals. VNC has been established by developers to develop, upgrade, and commercialize VNC. Considering the widespread use of Remote Desktop Software, today's well-known enthusiasts know RealVNC software. This functional product is one of the most powerful and undoubtedly the best remote software remote software that is currently available on the Internet and available for download. While the number of users who use remote software remotely is increasing day by day, many companies such as RealVNC are trying to provide more comprehensive and more comprehensive remote-control software. The experience of users and the multiplicity of downloading this software has made it very efficient for everyone, and for you as remote users of remote systems, RealVNC software is another RealVNC product that lets you Along with a rich graphical environment and user-friendly interface, you'll need to remotely distribute your remote control.

لینک دانلود