تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار RealVNC VNC Enterprise v6.4.0 – Win

این نرم افزار دارای یک پایگاه کاربر گسترده از افراد به بزرگترین شرکت های چند ملیتی است. VNC برای توسعه، ارتقاء و تجاری سازی VNC، توسط توسعه دهندگان اصلی تاسیس شده است. نرم افزار RealVNC VNC Enterprise با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر مدیریت اتصالات به کامپیوتر از راه دور به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت اتصالات به کامپیوتر از راه دور برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App RealVNC VNC center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار RealVNC VNC Enterprise : – سادگی کار با نرم افزار – امکان برقراری ارتباط با کلاینت لینوکس و Mac – امکان کار بر روی ویندوزهای سرور – امکان کار در ویندوزهای 32 بیتی و 64 بیتی – رمزنگاری پیشرفته برای جلوگیری از Sniff شدن در حین ارتباط – امکان ارسال پرینت بر روی کامپیوتر میزبان و میهمان – امکان تعویض پورت برنامه برای کار با فایروال های مختلف – امکان کار همزمان بر روی پورت HTTP – امکان انتقال فایل بین دو سیستم تحت نرم افزار – دفترچه آدرس یکپارچه شده با برنامه -محیط بسیار قویی -ابزار بسیار قویی مدیریت اتصالات به کامپیوتر از راه دور – نرم افزار کاربردی مدیریت اتصالات به کامپیوتر از راه دور -انجام مدیریت اتصالات به کامپیوتر از راه دور با در کمترین زمان -و …. مشخصات نرم افزار RealVNC VNC Enterprise  : پلتفرم   : PC / Laptop زبان : انگلیسی سال انتشار : 2019 شرکت سازنده :   RealVNC نوع نرم افزار :  ابزار مدیریت اتصالات به کامپیوتر از راه دور نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

RealVNC VNC Enterprise

RealVNC VNC Enterprise v6.4.0

The software has a widespread user base from individuals to the largest multi-national companies. Founded by the original developers of VNC to promote, enhance and commercialize VNC.

لینک دانلود