تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Redfield Plugins Bundle 2019 – Win

علاقه مندان به جلوه های ویژه برای Photoshop به خوبی نرم افزار Redfield Plugins Bundle را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های جلوه های ویژه برای Photoshop است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های جلوه های ویژه برای Photoshop افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Redfield سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه جلوه های ویژه برای Photoshop دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای جلوه های ویژه برای Photoshop هستید نرم افزار Redfield Plugins Bundle یکی دیگر از محصولات Redfield  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه جلوه های ویژه برای Photoshop بر آورده سازید. نرم افزار Redfield Plugins Bundle با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه جلوه های ویژه برای Photoshop همراهی خواهد کرد. نرم افزار Redfield Plugins Bundle تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای جلوه های ویژه برای Photoshop برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه جلوه های ویژه برای Photoshop و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Redfield Plugins for Adobe Photoshop center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Redfield Plugins Bundle :– سادگی کار با نرم افزارFractalius: ایجاد جلوه‌های درخشان بر مبنای بافتهای فرکتالی استخراج شده از تصویرiEmboss: ایجاد تصاویر نقش برجسته با حالتهای مذاب، فویل، سنگ، فلز و پترنهای دیگرPerfecturm: رتوش عکس، حذف نویز و نرم کردن جوانب Pixelate شده در تصویرSharpinion: اعمال جلوه شارپن به تصویر و کاهش میزان تاریSharpinion HD: اعمال جلوه شارپن به تصویر به صورت پیشرفتهSharplet: ایجاد بالانس بین حالت بلور و شارپنSketch Maker: تبدیل تصویر به طرح اسکچ، نقاشی‌های ذغالی و آبرنگUmatrix: ساخت تصاویر انتزاعی و ترکیبی از عناصر هندسی و اشیا سه بعدیJama 3D: ایجاد الگوهای راه راه و با ظاهر سه بعدی از لایه‌های دو بعدیJama 2000: ایجاد حالت تا شدگی بر روی سطوح مانند کاغذ و پارچهLatticeComposer: ایجاد شبکه‌ها و الگوهای در هم تنیدهLattice XP: شبیه‌سازی سطوح شیشه‌ای، فلزی، مذاب، پلاستیکی و …Plasteroid: ایجاد قابها و الگوهای سه بعدی و برجسته از تصاویر++Redfield: ایجاد تصاویر طرح اسکچ و حک شده بر روی سنگRipples Magic: ایجاد سطوح سه بعدی کامپوزیت و برجستهSeamless Workshop: ایجاد الگو و کاشی از تصاویر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی جلوه های ویژه برای Photoshop– نرم افزار کاربردی جلوه های ویژه برای Photoshop-انجام جلوه های ویژه برای Photoshop با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Redfield Plugins Bundle  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Redfieldنوع نرم افزار :  ابزار جلوه های ویژه برای Photoshopنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Redfield Plugins Bundle

Redfield Plugins Bundle 2019

Special effects enthusiasts for Photoshop know well the Redfield Plugins Bundle software. This functional product is one of the most powerful and undoubtedly the best special effects software for Photoshop, which is currently available on the Internet for download. While the number of users of special effects software for Photoshop is increasing day by day, many companies like Redfield are trying to provide more comprehensive and comprehensive software for the effects of Photoshop. Redfield Plugins Bundle is another redfield product for you as well as users of Photoshop's special effects tool, which lets you, along with a rich graphical layout and user-friendly interface, Bring out the special effects theme for Photoshop. Redfield Plugins Bundle features features such as simplicity in the work environment, a rich graphical interface, and many other features mentioned below, will accompany the special effects for Photoshop.

لینک دانلود