تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Regards Viewer 2.18.1 – Win

هنگام ذخیره تعداد زیادی عکس در رایانه خود، نگه داشتن آنها به صورت یک چالش واقعی است. در حالی که یک بیننده تصویر پایه عالی است اگر تمام عکس های شما در یک پوشه تنها ذخیره شود، یک برنامه پیچیده تر برای حرکت از طریق چندین آلبوم مورد نیاز است. با احترام Viewer یک برنامه قدرتمند است که باعث می شود بسیار آسان تر برای پیدا کردن تصاویر خاص، به عنوان آن را شامل یک اکسپلورر فایل ساده و به شما اجازه تنظیم فیلتر. علاوه بر این، داده های EXIF را نمایش می دهد و مجموعه ای از ابزارهای ویرایش را ارائه می دهد. اگر تصاویر شما به طیف وسیعی از فرمت ها ذخیره شوند، نگران نباشید، زیرا بیننده امکان باز کردن فایل های JPG، GIF، PNG، TGA، BMP، TIFF، JPEG2000 و SVG را فراهم می کند. علاوه بر این، برنامه می تواند فایل های ویدئویی MPEG4، AVI، Quicktime و AVCHD را پردازش کند. برخی از عملیات ویرایش ساده می تواند انجام شود، مانند استفاده از فیلتر های تصویر، عکس زدن و چرخاندن، و فایل های اصلاح شده را می توان به BMP، JPG، GIF، PNG، TGA، PDF و چندین فرمت دیگر صادر کرد. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت و مشاهده تصاویر در ویندوز هستید، بی شک نام شرکت Regards Viewer را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه مدیریت و مشاهده تصاویر در ویندوز است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه مدیریت و مشاهده تصاویر در ویندوز داده است. نرم افزار Regards Viewer یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت و مشاهده تصاویر در ویندوز بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های مدیریت و مشاهده تصاویر در ویندوز روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار Regards Viewer یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت و مشاهده تصاویر در ویندوز است  که محصول شرکت Regards Viewer بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مدیریت و مشاهده تصاویر در ویندوز است. نرم افزار Regards Viewer با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر مدیریت و مشاهده تصاویر در ویندوز به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Regards Viewer تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Regards Viewer می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir App Regards Viewer center

ویژگی های نرم افزار Regards Viewer :– سادگی کار با نرم افزار– دارای ابزار چند منظوره پشتیبانی از فایل با فرمت های مختلف – امکان مشاهده اطلاعات دقیق فایل، ایجاد فیلتر و تنظیم اسلاید – رابط کاربری قابل تنظیم-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت و مشاهده تصاویر در ویندوز– نرم افزار کاربردی مدیریت و مشاهده تصاویر در ویندوز-انجام مدیریت و مشاهده تصاویر در ویندوز با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Regards Viewer  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Regards Viewerنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت و مشاهده تصاویر در ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Regards Viewer

Regards Viewer 2.18.1

When storing large numbers of photos on your computer, keeping them organized is a real challenge. While a basic image viewer is great if all your pictures are saved in a single folder, a more complex program is required to navigate through multiple albums. Regards Viewer is a powerful application that makes it much easier to find specific images, as it includes a simple file explorer and allows you to set up filters. Moreover, it displays EXIF data and offers a basic set of editing tools. If your images are saved to a wide range of formats, you need not worry, as Regards Viewer is capable of opening, among others, JPG, GIF, PNG, TGA, BMP, TIFF, JPEG2000 and SVG files. Moreover, the application can process MPEG4, AVI, Quicktime and AVCHD video files. Some simple editing operations can be performed, such as applying image filters, flipping or rotating photos, and the modified files can be exported to BMP, JPG, GIF, PNG, TGA, PDF and several other formats.

لینک دانلود