دانلود نرم افزار RegexBuddy v4.9.0 – win

RegexBuddy، این نرم افزار ابزاری جهت درک بهتر کدهای نوشته شده در زبان های برنامه نویسی می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توان کدهای مختلف را که در هنگام نوشتن برنامه از آنها استفاده می شود از یکدیگر تفکیک نمود. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی عبارات منظم را ایجاد کنید که دقیقا آنها را با همان چیزی که می خواهید مطابقت دهید. واضح است که الگوریتم های پیچیده ای که توسط دیگران نوشته شده است را فقط خود آنها می توانند درک کنند. از این رو با استفاده از این نرم افزار و تفکیک آنها می توان این الگوریتم ها را تا حدی قابل فهم تر کرد. همچنین با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا به سرعت هر رشته ای را در رشته ها و پرونده های نمونه تست کنید و از اشتباهات در اطلاعات واقعی جلوگیری کنید. با بهره گیری از طریق فرایند تطبیق واقعی، می توانید بدون ایتفاده از ابزار دیگر و همچنین به راحتی از این الگوریتم ها و نوشته ها اشکال زدایی کنید. همچنین می توانید از دستور regex با کد های کد منبع به طور خودکار به جزئیات زبان برنامه نویسی خود استفاده کنید.

RegexBuddy.center

ویژگی های نرم افزار RegexBuddy v4.9.0:

امکان تفکیک الگوریتم ها

امکان دیک بهتر نوشته ها و کدها

امکان اشکال زدایی از کدهای نوشته شده

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار RegexBuddy v4.9.0:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : برنامه نویسینوع فایل : EXE

RegexBuddy v4.9.0 - win

RegexBuddy is your perfect companion for working with regular expressions. Easily create regular expressions that match exactly what you want. Clearly understand complex regexes written by others. Quickly test any regex on sample strings and files, preventing mistakes on actual data. Debug without guesswork by stepping through the actual matching process. Use the regex with source code snippets automatically adjusted to the particulars of your programming language.


Collect and document libraries of regular expressions for future reuse. GREP (search-and-replace) through files and folders. Integrate RegexBuddy with your favorite searching and editing tools for instant access.

لینک دانلود