تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار RegexMagic v2.8.0 – Win

برنامه RegexMagic wsa برای ایجاد عبارات منظم ساده تر از همیشه طراحی شده است. RegexMagic عبارات منظم کامل را به مشخصات شما می دهد. اول، RegexMagic را با برخی از نمونه هایی از متن که میخواهید عبارات منظم خود را مطابق با آن قرار دهید، ارائه می دهید. RegexMagic می تواند به طور خودکار تشخیص دهد کدام الگوی متن شما شبیه است. شماره، تاریخ، و آدرس ایمیل فقط چند نمونه از طیف گسترده ای از الگوهای که RegexMagic پشتیبانی می کند. با علامت گذاری بخش های مختلف نمونه های خود، می توانید عبارات منظم ایجاد کنید که الگوهای متعدد را با هم ترکیب می کنند دقیقا همان چیزی را که می خواهید. الگوهای RegexMagic ارائه گزینه های بسیاری، بنابراین شما می توانید بیان منظم خود را به عنوان سست و یا به عنوان سخت است که شما می خواهید. استفاده از نرم افزارهای رده  ساخت عبارت با قاعده روز به روز بیشتر می شود و هر روز شاهد ظهور نرم افزاری تازه در این زمینه هستیم. گستردگی استفاده از این نرم افزار ها به حدی رسیده است که امروزه تعداد زیادی شرکت ها سعی در ارائه نرم افزاری کامل و جامع دارند. RegexMagic نرم افزار قدرتمندی برای ساخت عبارت با قاعده است و از جمله پر مخاطبین نرم افزار های رده ساخت عبارت با قاعده می باشد.  ساخت عبارت با قاعده یک سری برنامه های کامپیوتری هستند که به کاربر برای انجام کارهای مختلف در سیستم کمک میکند، RegexMagic از محصولات کمپانی RegexMagic و دارای تاییدیه طلایی نرم افزاری از شرکت مایکروسافت می باشد. نرم افزار RegexMagic به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد  ساخت عبارت با قاعده است. از ویژگی های مهم نرم افزار RegexMagic می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک معتبر دانلود کنید.

App RegexMagic center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار RegexMagic :– سادگی کار با نرم افزار– ایجاد کلمه بندی مناسب با امکان انتخاب خصوصیات– ایجاد طرحی مناسب برای متن مورد نظر– پوشش دادن Regex در بسیاری از زبان های برنامه نویسی– امکان copy و Paste کردن طرح مورد نظر در سورس کد– دسترسی به لیست های پیام با کلید میانبر Ctrl+c– پشتیبانی کردن از انواع متن از جمله اعداد و حروف و …-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  ساخت عبارت با قاعده– نرم افزار کاربردی  ساخت عبارت با قاعده-انجام  ساخت عبارت با قاعده با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار RegexMagic  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   RegexMagicنوع نرم افزار :  ابزار  ساخت عبارت با قاعدهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

RegexMagic

RegexMagic v2.8.0

The RegexMagic application wsa designed to make creating regular expressions easier than ever. RegexMagic generates complete regular expressions to your specifications. First, you provide RegexMagic with some samples of the text you want your regular expression to match. RegexMagic can automatically detect what sort of pattern your text looks like. Numbers, dates, and email addresses are just a few examples of the wide range of patterns that RegexMagic supports. By marking different parts of your samples, you can create regular expressions that combine multiple patterns to match exactly what you want. RegexMagic's patterns provide many options, so you can make your regular expression as loose or as strict as you want.

لینک دانلود