تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Registry First Aid Platinum v11.3.0 Build 2580 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/03نسخه جدید Registry First Aid Platinum v11.3.0 Build 2580 اضافه شد.

نرم افزار Registry First Aid Platinum برنامه ای برای تعمير و تميز كردن رجيستر ويندوز ، همان طور كه مي دانيد رجيستر ويندوز همان قلب ويندوز می باشد كه تمامی نرم افزار ها بعد از نصب كردن در اين مكان فايلی اضافه می كنند و در نتيجه سيستم عامل شما با نصب و حذف مكرر برنامه های كاربری بر روی سيستم شما ، باعث كند شدن ويندوز و پائين آمدن سرعت كامپيوتر شما می شود . نرم افزار Registry First Aid Platinum برنامه رجيستر ويندوز شما را پاكسازی می كند و فايلهای زائد و اضافی را پاک می كند اين برنامه به دنبال فايل ها ، پوشه ها ، فونتها ، DLL ، و … اضافی می گردد و با حذف آن به  شما در بالا بردن سرعت رايانه شما كمک می كند. نرم افزار Registry First Aid Platinum با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه بازسازی و کار با رجیستری همراهی خواهد کرد. نرم افزار Registry First Aid Platinum تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Registry First Aid Platinum می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای بازسازی و کار با رجیستری برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه بازسازی و کار با رجیستری کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار Registry First Aid Platinum را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

دانلود نرم افزار Registry First Aid Platinum تعمیر رجیستر

ویژگی های نرم افزار Registry First Aid Platinum :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی بازسازی و کار با رجیستری– کاربردی در امر بازسازی و کار با رجیستری-انجام بازسازی و کار با رجیستری با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار Registry First Aid Platinum  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   First-Aidنوع نرم افزار :  ابزار بازسازی و کار با رجیسترینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Registry First Aid Platinum

Registry First Aid Platinum v11.3.0 Build 2580

Registry First Aid scans and corrects registry errors. Your Windows registry will be always clean and correct. Registry First Aid scans registry for orphan file or folder references, invalid font references, obsolete Start Menu items, invalid fonts, shared DLLs, application paths and more…Registry First Aid scans the Windows registry for orphan file or folder references, finds them on your drives that may have been moved from their initial locations. And then corrects your registry entries to match the located files or folders.

لینک دانلود