تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Remo File Eraser Pro Edition v2.0.0.54 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/09نسخه جدید Remo File Eraser Pro Edition v2.0.0.54 اضافه شد.

امروزه استفاده از فایل ها و گستردگی آنها موجب شده ا ست که کاربر بنا بر نیاز خود یکسری از فایل هایی را که قدیمی و یا بدون کاربرد هستند حذف نمایند. اما مسئله ی مهم در حذف فایل ها این است که پس از حذف به صورت نرمال برخی از فایل ها دوباره در کش سیستم باقی می مانند و نیازمند حذف از سطل بازیابی اولیه سیستم هستند. با گسترش استفاده از پاک کردن اطلاعات و فایل ها نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با پاک کردن اطلاعات و فایل ها را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با پاک کردن اطلاعات و فایل ها سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه پاک کردن اطلاعات و فایل ها برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Remo File Eraser Pro Edition به خوبی نیازهای شما را در زمینه پاک کردن اطلاعات و فایل ها برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه پاک کردن اطلاعات و فایل ها هستید ، نرم افزار Remo File Eraser Pro Edition تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Remo File Eraser Pro Edition با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه پاک کردن اطلاعات و فایل ها به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Remo File Eraser Pro Edition دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Remo File Eraser Pro Edition به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی پاک کردن اطلاعات و فایل ها را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Remo File Eraser Pro Edition می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه پاک کردن اطلاعات و فایل ها اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای پاک کردن اطلاعات و فایل ها برای خود داشته باشید.

Remo File Remover center

ویژگی های نرم افزار Remo File Eraser Pro Edition :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-راهنمای بسیار قویی نرم افزار برای یادگیری-ابزار بسیار قویی برای کار پاک کردن اطلاعات و فایل ها-منوهای قویی و کاربردی در امر پاک کردن اطلاعات و فایل ها-و هزاران مزیت دیگرمشخصات نرم افزار Remo File Eraser Pro Edition  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   RemoSoftنوع نرم افزار :  ابزار پاک کردن اطلاعات و فایل هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Remo File Eraser Pro Edition

Remo File Eraser Pro Edition v2.0.0.54

Formatting a hard drive, deleting a partition or simple deletion of data is not the safest way to get rid of critical data from your storage devices. If you are planning to sell or dispose off your PC, Laptop or the external drive, it is imperative to securely shred the data beyond recovery.

لینک دانلود