تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Remo Repair Zip v2.0.0.25

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/11/22نسخه جدید Remo Repair Zip v2.0.0.25 اضافه شد.
با این نرم افزار کاربردی و ساده می توانید فایل های قشرده شده را تعمیر کنید. همچنین با این نرم افزار می توانید فایل های فشرده را، فشرده تر کنید تا حجم شان کمتر شود، فرقی هم نمی کند که در آن فایل فشرده یک فایل باشد یا ده فایل، این برنامه در هر صورت کار خودش را به خوبی انجام می دهد و در آخر فایلی فوق فشرده به شما تحویل می دهد. اگر فایل های zip خراب شده ای دارید، با این نرم افزار می توانید آنها را به راحتی تعمیر کنید و از فایل های تان استفاده کنید. 

repair-zip-screen

 ویژگی های نرم افزار Remo Repair Zip :ــ فشرده سازی بیشتر فایل های فشردهــ تعمیر فایل های از قبل فشرده شده خرابــ پشتیبانی از فایل های zip و zipx هم 32 بیت و هم 64 بیتــ پروسه ساده و 3 مرحله ای برای تعمیر فایل های فشرده خرابــ اکسترکت امن فایل های زیپــ  تعمیر ارور های CRC فایل های زیپــ تعمیر فایل های فشرده شده با حجم 4 گیگ و بیشترــ فایل های تعمیر شده را می توانید در هر جایی که می خواهید ذخیره کنیدــ پشتیبانی از ویندوز 7 نسخه 32 بیتی و 64 بیتی 

Remo Repair Zip v2.0.0.25 REPACK

A Zip file contains one or more files that has been compressed or archived to reduce the overall file size. It is a data compression and archive format, and supported by all major operating systems including Windows, which has in-built support for Zip files. Zip file is widely used to compress files, to send data over internet or to backup data. However, due to its architecture it is highly prone to corruptions.

لینک دانلود