تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Remote Office Manager برقراری ارتباط از راه دور

کنترل و مدیریت از راه دور سیستم های رایانه یا همان عمل ریموت کردن امروزه به یکی از رایج ترین کارها در میان مدیران شبکه های رایانه ای و همچنین  اکثر مدیران IT تبدیل شده است . مدیران به جای این که فواصل طولانی را طی کنند از این ترفند برای مدیریت سیستم های رایانه ای و انجام بسیاری از کارهای خود بهره می برند . ترفندهای مختلف وجود دارد که بتوان با استفاده از آن کار ریموت کردن را انجام داد. استفاده از ابزار رایج موجود در ویندوز یعنی Remote Desktop از راه هایی است که اکثر کاربران از آن استفاده می کنند اما نرم افزارهایی هم در این زمینه موجودند که می توان با استفاده از آن ها می توان مدیریتی قدرتمند تر از راه دور داشت و در میان این ابزارهای نرم افزاری به نام Remote Office Manager می تواند نهایت امکانات را در اختیار کاربران و مدیران قرار دهد.
استفاده از این ابزار به سبب مراحل ساده ای که وجود دارد فوق العاده آسان است و تنها کافیست که مدیر نرم افزار Server را برروی سیستم مقصد و نرم افزار Viewer را در سیستم مبدا برای برقرار ارتباط نصب کند تا بتواند به سادگی رایانه ی سرور را به طور کامل و از راه دور به دست گیرد. تغییر اندازه صفحات در هنگام ریموت اولین خصوصیت این ابزار به شمار می رود. اما نکته مهم و قابل توجه سرعت بالا در برقراری ارتباط است که نرم افزار Remote Office Manager را از ابزارهای مشابه مجزا می سازد ؛ البته سرعت برقراری ارتباط با توجه به سرعت کانکشن در اینترنت و سرعت تبادل اطلاعات در شبکه هم بستگی دارد اما این نرم افزار این نهایت سرعت را با توجه به بستر ارتباطی فراهم می کند که این مهم ترین خصوصیت این ابزار است.
دسترسی کامل به سیستم مقصد و پیشتیبانی از انواع پل های ارتباطی در شبکه ها و اینترنت دو خصوصیتی است که در اکثر نرم افزارهای از این دست به وضوح یافت می شود. انواعی از قابلیت های کوچک و بزرگ دیگر نظیر ذخیره سازی پهنای باندی که در طول ارتباط مصرف می شود و نمایش آن در این ابزار مناسب برای مدیران گنجانده شده است. مدیرانی که برای دقایق خود هم ارزش قائل هستند می توانند با دریافت Remote Office Manager نهایت سرعت را در جا به جایی اطلاعات به کار ببرند.

ویژگی های نرم افزار Remote Office Manager :

– سرعت بالا در برقراری ارتباط

– سهولت در استفاده از نرم افزار

– امکان انتقال فایل میان دو سیستم

– امنیت بالا در ارتباط از طریق نام کاربری و رمز عبور

– سازگار با انواع کانشکن ها و پل های ارتباطی

– کنترل کامل سیستم رایانه ای مقصد

– امکان برقراری چند ارتباط به صورت همزمان

– ضبط صدا های خروجی از سیستم سرور

– عدم وجود محدودیت در ارتباط ها

– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7

تصویری از محیط نرم افزار Remote Office Manager :

دانلود نرم افزار Remote Office Manager برقراری ارتباط از راه دور

سیستم عامل مورد نیاز : تمامی نسخه های ویندوز

دانلود نرم افزار Remote Office Manager برقراری ارتباط از راه دور از دانلود فارسی

لینک دانلود