دانلود نرم افزار RemoteScan Enterprise Server v10.801 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/8/5 نسخه جدید RemoteScan Enterprise Server v10.801 اضافه شد.

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت اسکنر در شبکه هستید، بی شک نام شرکت Quest Software را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه مدیریت اسکنر در شبکه است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه مدیریت اسکنر در شبکه داده است. نرم افزار RemoteScan Enterprise یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت اسکنر در شبکه بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های مدیریت اسکنر در شبکه روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مدیریت اسکنر در شبکه سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت اسکنر در شبکه هستید ،نرم افزار RemoteScan Enterprise یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت اسکنر در شبکه است  که محصول شرکت Quest Software بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مدیریت اسکنر در شبکه است. کمپانی Quest Software مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند.  امروزه استفاده از مدیریت اسکنر در شبکه به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت اسکنر در شبکه باعث شده است. ابزارهای مدیریت اسکنر در شبکه با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از مدیریت اسکنر در شبکه نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با مدیریت اسکنر در شبکه را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با مدیریت اسکنر در شبکه سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار RemoteScan Enterprise با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر مدیریت اسکنر در شبکه به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار RemoteScan Enterprise تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار RemoteScan Enterprise می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت اسکنر در شبکه برای خود داشته باشید.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

RemoteScan Enterprise center

ویژگی های نرم افزار RemoteScan Enterprise :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت اسکنر در شبکه– کاربردی در امر مدیریت اسکنر در شبکه-انجام مدیریت اسکنر در شبکه با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار RemoteScan Enterprise  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Questنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت اسکنر در شبکهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe 

Terminal server and cloud environments, by default, do not support remote desktop scanning. RemoteScan solves this, offering a seamless way to connect your document scanners within your remote desktop session.

RemoteScan enables you to map the TWAIN and WIA drivers of any document scanner to any scanning software hosted in Terminal Server, Microsoft Azure, Citrix or VMware environments, making document archiving to the cloud a cinch. RemoteScan fully supports RDP scanning for server or cloud-hosted electronic medical record (EMR) scan software, accounting software or other document management solutions. RemoteScan software provides a secure, remote scanning workflow: Scanned images are immediately transmitted to the server (never stored on the local endpoint). You can also set up RemoteScan to share any scanner with other users on the network.

RemoteScan Enterprise Turn any TWAIN- or WIA-compliant document scanner into an RDP scanner that can easily be used in a remote desktop session. Use RemoteScan Enterprise for remote desktop scanning with all EMR, document management, accounting scanning software or other TWAIN scanning software running in Terminal Server, Microsoft Azure, VMware or Citrix sessions.

Key Features Supports TWAIN scanning software applications Connects scanners in remote desktop environments Supports all document scanner brands Complies with enterprise requirements

Languages supported: Dutch, French, German, Italian, Spanish, US English

RemoteScan Enterprise

لینک دانلود