تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Reservation Master Pro v8.01 – Win

Reservation Master  یک بسته نرم افزاری رزرو است که برای استفاده در هتل ها، متل ها، خانه های مهمان، تختخواب و صبحانه، مسافرخانه ها و اردوگاه ها در سراسر جهان طراحی شده است. این ارائه می دهد آسان برای استفاده، قیمت گذاری اقتصادی، در عین حال قوی برای رزرو، میز جلو، تاریخ نامحدود، گزارش آسان است. نرم افزار Reservation Master یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های  ثبت و مدیریت رزرو در مراکز خدماتی و تفریحی است که توسط گروه نرم افزاری Reservation Master طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه  ثبت و مدیریت رزرو در مراکز خدماتی و تفریحی به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های  ثبت و مدیریت رزرو در مراکز خدماتی و تفریحی کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Reservation Master به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه  ثبت و مدیریت رزرو در مراکز خدماتی و تفریحی برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Reservation Master با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه  ثبت و مدیریت رزرو در مراکز خدماتی و تفریحی هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Reservation Master را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

www.download.ir Reservation Master center

ویژگی های نرم افزار Reservation Master :– سادگی کار با نرم افزار– استفاده از تمامی اطلاعات نرم افزار در وب سایت– گزینه های متعدد برای کنترل امکانات و موجودی ها– امکان مشاهده نقشه و طرح مکان با فرمت های BMP و JPG– امکان ایجاد دیتابیس و SQL query– قابلیت محدود نمودن کاربران برای دسترسی به برنامه– ارسال فاکتور ها با فرمت PDF از طریق ایمیل– اختصاص رنگ به هر مشتری برای تشخیص ساده تر– مشخص نمودن تمامی امکانات و موجودی های در حال استفاده-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  ثبت و مدیریت رزرو در مراکز خدماتی و تفریحی– نرم افزار کاربردی  ثبت و مدیریت رزرو در مراکز خدماتی و تفریحی-انجام  ثبت و مدیریت رزرو در مراکز خدماتی و تفریحی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Reservation Master  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Reservation Masterنوع نرم افزار :  ابزار  ثبت و مدیریت رزرو در مراکز خدماتی و تفریحینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Reservation Master Pro v8.01

Reservation Master is a reservations software package developed for use in Hotels, Motels, Guest Houses, Bed and breakfast, Lodges & Inns and Campgrounds worldwide. It offers an easy to use, economically priced, yet robust solution for reservations, front desk, unlimited history, easy reporting.

لینک دانلود