تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Resktop 1.0.0.28 – Win

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت کامپیوتر از راه دور هستید، بی شک نام شرکت Resktop  را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه مدیریت کامپیوتر از راه دور است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه مدیریت کامپیوتر از راه دور داده است. نرم افزار  Resktop یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت کامپیوتر از راه دور بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های مدیریت کامپیوتر از راه دور روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار  Resktop یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت کامپیوتر از راه دور است  که محصول شرکت Resktop  بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مدیریت کامپیوتر از راه دور است. نرم افزار  Resktop با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر مدیریت کامپیوتر از راه دور به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار  Resktop تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار  Resktop می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

Rekstop center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار  Resktop :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت کامپیوتر از راه دور– نرم افزار کاربردی مدیریت کامپیوتر از راه دور-انجام مدیریت کامپیوتر از راه دور با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار  Resktop  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Resktopنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت کامپیوتر از راه دورنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

 Resktop

Resktop 1.0.0.28

Connect to a remote computer with few clicks. Remote desktops and rest of the functionality are ordered in tabs in a way similar to the modern web browsers. Access remote desktops as if working on a local computer. The fast and light image transfer protocol enables smooth user experince even while working through low bandwidth internet connections.

لینک دانلود