تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Ruby v2.6.1 – Win

Ruby یک زبان برنامه نویسی پویا و متن باز است که تمرکز بر سادگی و بهره وری دارد. این یک نحو ظریف است که برای خواندن و خواندن آسان است. در روبی، همه چیز یک شی است. هر کدام از اطلاعات و کد را می توان به خواص و اقدامات خاص خود اضافه کرد. برنامه نویسی شی گرا خواص را با متغیرهای نام نام می نامند و به عنوان روش ها شناخته می شوند. روشی شیء گرا خالص ترین است که اغلب توسط یک کمی از کد نشان داده شده است که اقدام به یک عدد را اعمال می کند. Ruby یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Ruby است که در رده نرم افزار های زبان برنامه نویسی متن باز روبی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه زبان برنامه نویسی متن باز روبی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های زبان برنامه نویسی متن باز روبی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Ruby را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های زبان برنامه نویسی متن باز روبی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Ruby با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه زبان برنامه نویسی متن باز روبی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Ruby تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای زبان برنامه نویسی متن باز روبی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه زبان برنامه نویسی متن باز روبی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir APP Ruby center

ویژگی های نرم افزار Ruby :– سادگی کار با نرم افزار-سادگی و کارایی بالا– درک آسان سینتکس– زبان انعطاف پذیر و شیء گرا– کمتر کردن کارهای تکراری در برنامه نویسی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی زبان برنامه نویسی متن باز روبی– نرم افزار کاربردی زبان برنامه نویسی متن باز روبی-انجام زبان برنامه نویسی متن باز روبی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Ruby  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Rubyنوع نرم افزار :  ابزار زبان برنامه نویسی متن باز روبینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Ruby v2.6.1

Ruby is a dynamic, open source programming language with a focus on simplicity and productivity. It has an elegant syntax that is natural to read and easy to write. In Ruby, everything is an object. Every bit of information and code can be given their own properties and actions. Object-oriented programming calls properties by the name instance variables and actions are known as methods. Ruby’s pure object-oriented approach is most commonly demonstrated by a bit of code which applies an action to a number.

لینک دانلود