تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Salview v1.2.2 – Win

Salview یک بیننده تصویر سریع و ساده برای ویندوز است. این اجازه می دهد تا تصاویر را در فرمت های زیر مشاهده کنید: BMP، GIF، ICO، JPEG، JPEG XR، PNG، TIFF. فرمت های تصویری بیشتر را می توان با نصب کدک های اضافی اضافه کرد. نرم افزار Salview یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های نمایش عکس در سیستم است که توسط گروه نرم افزاری Salview طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه نمایش عکس در سیستم به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های نمایش عکس در سیستم کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Salview به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه نمایش عکس در سیستم برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Salview با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه نمایش عکس در سیستم هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Salview را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

App Salview center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Salview :– سادگی کار با نرم افزار– پشتیبانی از تصاویر چند صفحه ای و GIF های متحرک– امکان مشاهده تصاویر به حالت اسلایدشو– مشاهده تصاویر در حالت فول اسکرین– پشتیبانی کامل از یونیکد– پشتیبانی از رزولوشن های مختلف– امکان نصب کدک های اضافی برای گسترش تعداد فرمت های تصویری پشتیبانی شده– سبک و کم حجم-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی نمایش عکس در سیستم– نرم افزار کاربردی نمایش عکس در سیستم-انجام نمایش عکس در سیستم با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Salview  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Salviewنوع نرم افزار :  ابزار نمایش عکس در سیستمنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Salview

Salview v1.2.2

Salview is a fast and simple image viewer for Windows. It allows to view images in the following formats: BMP, GIF, ICO, JPEG, JPEG XR, PNG, TIFF. More image formats can be added by installing additional codecs.

لینک دانلود