تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Samsung Smart Switch v4.2.18052.28 Win/mac/Mobile

به روز رسانی :

1397/03/09 نسخه جدید اضافه شد.

Samsung Smart Switch نرم افزار Samsung Smart Switch در واقع یک ابزار جهت انقال اطلاعات از گوشی های قدیمی سامسونگ به گوشی های جدید می باشد. از قابلیت های بسیار مفید این نرم افزار انتقال دفترچه تلفن، تصاویر، پیامکها، لیست تماس ها، آهنگها، برنامه ها، تقویم و رخداداهای ذخیره شده، ویدیوها و همه آنچه در تلفن قدیمی شما وجود دارد، به گوشی جدیدتان می باشد. علاوه بر انتقال اطلاعات از گوشی های سامسونگ قادرید از گوشی های اپل، ال جی، نوکیا و بلک بری هم اطلاعات را به سامسونگ خود منتقل کنید. این انتقال به آسانی و بدون از دست دادن کوچکترین اطلاعاتی انجام می شود.

سایر مشخصات : روش کار بدین صورت است که شما ابتدا از تلفن همراه قدیمی خود یک پشتیبان تهیه می کنید و به وسیله Samsung Smart Switch در دستگاه سامسونگ خود استفاده می کنید. نگران نباشید! زیرا این کار بسیار آسان انجام می شود. حتی می توانید ساده تر هم این کار را انجام دهید. تلفن همراه قدیمی خود را با کابل USB به تلفن جدید متصل کنید، مواردی که قصد انتقالشان را دارید انتخاب کنید و سپس روی انتقال کلیک کنید و در گوشی جدید با سرعت بالا دریافت کنید. توجه داشته باشید که ممکن است برخی برنامه ها و بازی ها در گوشی مقصد قابل پشتیبانی و اجرا نباشد که می بایست این گونه موارد را کنترل کنید. نرم افزار Samsung Smart Switch یک راه حل ساده و مطمئن برای انتقال اطلاعات از گوشی های قدیمی به گوشی های جدید می باشد که توسط شرکت سامسونگ ارائه شده است.

دانلود نرم افزار Samsung Smart Switch

ویژگی های نرم افزار Samsung Smart Switch :– به روز تر و قدرتمند از نرم افزار Samsung Kies– کاربری ساده و بسیار مطمئن نرم افزار– قابلیت انتقال انواع فایل ها و اطلاعات– قابلیت انتقال اطلاعات از سایر تلفن های همراه به موبایل های سامسونگ– سرعت بالای انتقال اطلاعات

Samsung Smart Switch

لینک دانلود