تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Schlumberger ECLIPSE شبیه ساز مخازن نفت

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/24نسخه جدید Schlumberger ECLIPSE اضافه شد.

نرم افزار Schlumberger ECLIPSE شبیه ساز مخازن نفت ، یک نرم افزار صنعتی و مهندسی برای شبیه سازی مخازن هیدروکربوری و مخازن نفت می باشد که به تازگی توسط کمپانی Schlumberger Software برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار Schlumberger ECLIPSE طیف کاملی از شبیه سازی مخزن و شبیه سازی مخزن ترکیبی و حرارتی را در اختیار شما قرار می دهد . نسخه 2015.1 نرم افزار Schlumberger ECLIPSE شامل تحولات عمده ای در عملکرد ، قابلیت استفاده و قابلیت عملکرد از شبیه ساز ECLIPSE می باشد . تحولات جدید در شبیه ساز ECLIPSE هسته و ECLIPSE ترکیبی شامل بهبود عملکرد هم از نظر قابلیت های موجود و با علاوه بر این از زمان های هوشمند جدید می باشد . Schlumberger ECLIPSE شما را قادر به انتخاب یک گام متوسط زمان طولانی تر از طرح های استاندارد می سازد تحولات جدید به مواد شیمیایی افزایش بازیافت نفت (EOR) به روش های موجود و بهبود قابلیت همکاری با شرایط مرزی می باشد . در گرفتگی ترکیبی ، تعمیم شبه فشار به طور گسترده بهبود یافته است . هر دو شبیه ساز ECLIPSE هسته و ECLIPSE ترکیبی گسترش داده شده اند و اجازه می دهند تا شما به مجموعه به طور پیش فرض محدودیت BHP و اهداف برای چاه از یک کلمه کلیدی دسترستی داشته باشید . شبیه ساز ECLIPSE مجموعه ای از کامل ترین و قوی ترین صنعت از راه حل عددی برای پیش بینی سریع و دقیق از رفتار دینامیکی برای تمام انواع مخازن و طرح های توسعه را ارائه می دهد ، معیار برای شبیه سازی مخازن تجاری برای بیش از 25 سال به لطف قابلیت های گسترده خود  نیرومندی ، سرعت ، مقیاس پذیری موازی و پوشش پلت فرم می باشد .  نرم افزار ECLIPSE شبیه‌ ساز نفت سیاه (Black Oil) مخزن است که در آن فرض بر این است که سیال مخزن از نفت ، گاز محلول و آب تشکیل شده است . نرم افزار Schlumberger ECLIPSE با بیش از 30 سال توسعه مستمر و نوآوری، شبیه ساز گرفتگی شبیه ساز مخزن بسیاری از ویژگی های غنی و جامع در بازار را دارا می باشد . پوشش کل طیف از مدل مخزن از جمله نفت سیاه و سفید ، ترکیبی ، حرارتی حجم محدود و ساده شبیه سازی است . با انتخاب طیف گسترده ای از افزودنی گزینه های مانند اصلاحات محلی شبکه ، متان ، عملیات گاز ، چاه پیشرفته ، جفت مخزن و قابلیت های سطح شبکه شبیه سازی می توان متناسب با نیازهای خود افزایش قابلیت های مدل سازی مخزن را انتخاب کنید . 

 ویژگی های نرم افزار Schlumberger ECLIPSE :– شبیه ساز مخازن نفت و مخازن هیدروکربوری– تخصص گسترده و دارای پایگاه کاربرمرغان محیط زیست مهندسی مخزن– آناليز داده‌ هاي مغزه‌ هاي نفتي– شبیه سازی پروژه های عظیم صنعتی– شبیه سازی مخازن گازی و نفتی شیل , شکافدار طبیعی (NFR) و متان با بستر ذغال– عدم پشتیبانی از ویندوز 10 درباره شرکت Schlumberger :

منبع پیشرو در جهان از فن آوری ، مدیریت پروژه یکپارچه و راه حل این اطلاعات را به مشتریان مشغول به کار در صنعت نفت و گاز در سراسر جهان است . استخدام حدود 115،000 نفر به نمایندگی از بیش از 140 ملیت و کار در حدود 85 کشورمی باشد . شلومبرگر  وسیع ترین طیف در صنعت از محصولات و خدمات از اکتشاف از طریق تولید را فراهم می کند .

Schlumberger ECLIPSE 2015.1

ECLIPSE development has been focused on improvement of existing functionalities specifically in two areas: performance and usability. For performance, new improvements around licensing to handle Block Parallel license and Reservoir Coupling has been created allowing these two options to work at the same time. This gives users the ability to run multiple models connected, while taking advantage of the Block Parallel license to reduce runtime. Another important aspect of performance is the new summary that allows to report the waiting time between domain partitions when running a parallel simulation. This feature will help identify areas or domains that might cause delay on the overall simulation runtime, so you can troubleshoot different aspects of the simulation, e.g. the user can redefine the partitions based on the waiting time during the simulation.

لینک دانلود