تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Schlumberger VMGSim v10.0.128 – Win

هنگامی که بحث از شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازها به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار Schlumberger VMGSim اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازها است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازها به خوبی نرم افزار Schlumberger VMGSim را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازها است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازها افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Virtual Materials Group سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازها دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازها هستید نرم افزار Schlumberger VMGSim یکی دیگر از محصولات Virtual Materials Group  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازها بر آورده سازید. نرم افزار Schlumberger VMGSim تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازها برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازها و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Schlumberger VMGSim center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Schlumberger VMGSim :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازها– نرم افزار کاربردی شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازها-انجام شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازها با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Schlumberger VMGSim  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Virtual Materials Groupنوع نرم افزار :  ابزار شبیه سازی صنعتی حالت پایدار گازهانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Schlumberger VMGSim

Schlumberger VMGSim v10.0.128

VMGSim is used around the world to model existing processes and to design new facilities from the ground up. With over 20,000 chemicals, more than 80 thermodynamic property packages and hundreds of unit operations, VMGSim provides unparalleled model sophistication and precision, giving you more time to solve processing challenges creatively. As a result, you'll find innovative ways to increase the value of your product while reducing your operating costs and wasted material. Let VMGSim be like your own engineering advisor: propagating information, anticipating your questions, and suggesting effective methods for model development and exploration. Better still, it builds your models based on rigorous thermodynamic relationships and needs only the information absolutely required to do so, saving you time and processing power.

لینک دانلود