تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود نرم افزار Schrodinger Suites 2017.2 – Win/Linux

Schrodinger Suites 2017 نرم افزار Schrodinger Suites به عنوان پیشرفته ترین و کامل ترین نرم افزار شبیه سازی مولکولی برای مهندسین شیمی و علم مواد می باشد. با استفاده از این نرم افزار مهندسین قادرند تا به شبیه سازی دقیق مولکول ها در علوم مختلف پزشکی، داروسازی، مواد و شیمی بپردازند. این نرم افزار که دقیقا مطابق نیاز کاربرها طراحی و ساخته شده است هدفی جز بهبود سلامتی انسان ها و افزایش سطح کیفی زندگی آنها ندارد. با استفاده از Schrodinger Suites می توانید طیف وسیعی از ابزارها و مدل ها را به کار بگیرید تا به مدلسازی مولکولی بپردازید و حتی به طراحی و ساخت دارو هم دست بزنید. همچنین مهندسین شیمی می توانند ساختارهای جدید پلیمری و شیمیایی را مورد بررسی های تخصصی قرار دهند.

سایر مشخصات : با استفاده از Schrodinger Suites واکنش های شیمیایی را مورد بررسی قرار دهید و در ابعاد اتمی همه چیز را تحت کنترل خود درآورید. مهندسین مواد حتی می توانند به مطالعه و بررسی ساختارهای کریستالی و خواص مختلف آنها مانند خواص مکانیکی، حرارتی، نوری، شیمیایی و… بپردازند و همچنین آلیاژهای مختلف را مورد مطالعه قرار دهند و آنها را شبیه سازی کنند. به علاوه داروسازها قادرند داروها را با استفاده از Schrodinger Suites شبیه سازی کنند و اثرات آنها را مورد بررسی قرار دهند و همچنین به مطالعه ساختارها و DNA ها بپردازند. بنابراین با استفاده از این نرم افزار می توان در محیطی ساده و گرافیکی زیبا به مدل سازی بیولوژیکی انواع سیستم های بیولوژیک مانند پروتئین ها، آنتی بادی ها و… پرداخت.

دانلود نرم افزار Schrodinger Suites 2017-2

ویژگی های نرم افزار Schrodinger Suites 2017 :

– امکان اشتراک تحقیقات خود با سایر محققین

– قابلیت مدل سازی ساختارهای بیولوژیک و زیستی

– قابلیت تحلیل رفتار مواد در شرایط مختلف

– بررسی ساختار مواد در ابعاد اتمی

– قابلیت انجام انواع محاسبات

– نمایش داده ها و ارقام با استفاده از جداول و چارتهای گرافیکی با رنگهای متمایز

Schrodinger Suites 2017

لینک دانلود