تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Schrodinger Suites 2017.2 – Win/Linux

Schrodinger Suites 2017 نرم افزار Schrodinger Suites به عنوان پیشرفته ترین و کامل ترین نرم افزار شبیه سازی مولکولی برای مهندسین شیمی و علم مواد می باشد. با استفاده از این نرم افزار مهندسین قادرند تا به شبیه سازی دقیق مولکول ها در علوم مختلف پزشکی، داروسازی، مواد و شیمی بپردازند. این نرم افزار که دقیقا مطابق نیاز کاربرها طراحی و ساخته شده است هدفی جز بهبود سلامتی انسان ها و افزایش سطح کیفی زندگی آنها ندارد. با استفاده از Schrodinger Suites می توانید طیف وسیعی از ابزارها و مدل ها را به کار بگیرید تا به مدلسازی مولکولی بپردازید و حتی به طراحی و ساخت دارو هم دست بزنید. همچنین مهندسین شیمی می توانند ساختارهای جدید پلیمری و شیمیایی را مورد بررسی های تخصصی قرار دهند.

سایر مشخصات : با استفاده از Schrodinger Suites واکنش های شیمیایی را مورد بررسی قرار دهید و در ابعاد اتمی همه چیز را تحت کنترل خود درآورید. مهندسین مواد حتی می توانند به مطالعه و بررسی ساختارهای کریستالی و خواص مختلف آنها مانند خواص مکانیکی، حرارتی، نوری، شیمیایی و… بپردازند و همچنین آلیاژهای مختلف را مورد مطالعه قرار دهند و آنها را شبیه سازی کنند. به علاوه داروسازها قادرند داروها را با استفاده از Schrodinger Suites شبیه سازی کنند و اثرات آنها را مورد بررسی قرار دهند و همچنین به مطالعه ساختارها و DNA ها بپردازند. بنابراین با استفاده از این نرم افزار می توان در محیطی ساده و گرافیکی زیبا به مدل سازی بیولوژیکی انواع سیستم های بیولوژیک مانند پروتئین ها، آنتی بادی ها و… پرداخت.

دانلود نرم افزار Schrodinger Suites 2017-2

ویژگی های نرم افزار Schrodinger Suites 2017 :– امکان اشتراک تحقیقات خود با سایر محققین– قابلیت مدل سازی ساختارهای بیولوژیک و زیستی– قابلیت تحلیل رفتار مواد در شرایط مختلف– بررسی ساختار مواد در ابعاد اتمی– قابلیت انجام انواع محاسبات– نمایش داده ها و ارقام با استفاده از جداول و چارتهای گرافیکی با رنگهای متمایز

Schrodinger Suites 2017

لینک دانلود