تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ScreenHunter Pro v7.0.1089 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/03/25 نسخه ScreenHunter Pro v7.0.1089 اضافه شد.

ScreenHunter

یک ابزار بسیار کارآمد و قدرتمند جهت عکس گرفتن از صفحه نمایش و فیلمبرداری و ضبط می باشد که برای سیستم عامل ویندوز ارائه شده است. این نرم افزار که بسیار قدرتمند می باشد به کاربر اجازه می دهد تا بتواند به آسانی و با سرعت و دقت بالا از صفحه نمایش رایانه خود عکس یا فیلم تهیه کند. عکس ها و فیلم هایی با کیفیت و وضوح بسیار زیاد. روش معمول برای تهیه عکس از صفحه نمایش، استفاده از PrntScr ویندوز می باشد که تصاویری با کیفیت معمولی ارائه می دهد که از آن برای کارهای با کیفیت بالا نمی توان استفاده نمود. اما این نرم افزار با ارائه کیفیت بالا این امکان را به کاربر می دهد تا از تصاویر در مقالات و اسلاید شوها به آسانی و با کیفیت استفاده کند. با استفاده از

نرم افزار ScreenHunter

از صفحات وب مورد نظر خود به صورت کامل عکس بگیرید. همچنین از تصاویر موجود برای خود اسکن تهیه کنید و یا از ویدئوهای موردنظر خود اسکرین شات های با کیفیت و وضوح بالا تهیه کنید. به علاوه قادرید تا با استفاده از ویرایشگر موجود در نرم افزار عکس های خود را به دلخواه ویرایش کنید. کاربری آسان و سرعت انجام کارها از ویژگی های بسیار بارز این نرم افزار همه چیز تمام می باشد. قابلیت های Auto-scroll, Auto-scale, Auto-email ، تهیه عکس به صورت زمان بندی شده، تعریف کلیدهای میانبر برای عکس برداری آسان تر و… هم از دیگر مزایای نرم افزار ScreenHunter Pro می باشد.
نام: ScreenHunter
شرکت سازنده: wisdom-soft
ورژن: v7.0.1089
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ScreenHunter Pro v7.0.1089

ScreenHunter 7 is an award-winning solution to all-in-one image capture, print, edit and video recording. It’s the total capture solution to save you time and boost productivity. Also with auto-scroll web pages, auto-capture, webcam and video screen capture. It captures what you see as an image even whilst recording. It has an easy-to-use interface. All the features are visible in 4 easy-to-use tabs, so everyone from beginners to professionals can use ScreenHunter 7. The process is simple, the options are easy to manage, and the results are flawless. Powerful and intelligent, ScreenHunter has proven to be an incomparable helper of your business.


لینک دانلود