تبلیغات
اصیل ها

اصیل ها

داستان سه خانواده خون‌آشام اصیل در نیواورلئان...

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
روزی روزگاری

Roozi-Roozegari-ads

وقتی شخصیت های دیزنی وارد دنیای واقعی می شوند...

buttom

دانلود نرم افزار Screenpresso Pro v1.7.2.0 – Win

Screenpresso Pro نرم افزارScreenpresso pro نرم افزاری محبوب می باشد که امکان تصویر برداری از صفحه دسکتاپ را در سیستم های کامپیوتری برای کاربران خود فراهم می سازد. توسط این نرم افزار می توانید در موارد مورد نیاز بدون ذخیره فایل و هدر رفتن زمان به راحتی از فایل های خود عکس گرفته و آن ها را ذخیره نمایید که زمان قابل توجهی را برای شما کاهش خواهد داد. گاه نیاز پیدا می کنید تا از مراحل انجام عملیات بر روی سیستم خود فیلم گرفته و برای آموزش وئدیو مورد نظر را برای دوستان خود ارسال نمایید که Screenpresso pro این قابلیت را نیز در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد تا از مراحل انجام کار برروی صفحه دسکتاپ فیلم گرفته و با دوستان خود در سراسر جهان به اشتراک بگذارند.

سایر مشخصات : قابلیت فیلم برداری و عکاسی به شکل های مختلف و از زاویه های گوناگون در Screenpresso Pro در دسترس می باشد. شما همچنین می توانید از صفحات پشت سرهم به صورت اسکرول فیلم  گرفته و ارسال نمایید. آیکون نرم افزار فوق در صفحه در دسترس می باشد همچنین می توانید به راحتی با استفاده از کلیدهای میانبر با یک کلیک از صفحه خود فیلم گرفته و یا عکس تهیه کنید. امکان تبدیل خروجی تصاویر و فیلم ها به فرمت های مختلفی که نرم افزار Screenpresso pro در اختیار کاربران قرار می دهد تا فایل مورد نظر را با فرمت دلخواه به اشتراک بگذارند که از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار می باشد.

Screenpresso.Pro.center

ویژگی های نرم افزار Screenpresso pro :

– سرعت و دقت بسیار بالا

– قابلیت عکس برداری و فیلم برداری مستقیم

– دسترسی به کلیدهای میانبر

– عکاسی از کل و یا قسمتی از صفحه

– قابلیت ذخیره و به اشتراک گذاری تصاویر با فرمت دلخواه

– قابلیت ویرایش تصاویر

– قابلیت به اشتراک گذاری در EvernoteEvernote, Google Drive, Twitter, Facebook, Flickr, Minus, Dropbox, Imgur, ImageShack, Hightail or FTP  وG-mail

Screenpresso Pro

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
خرید پستی نرم افزار Screenpresso Pro
خرید
لینک دانلود